d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev13373383393403414765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 19 2015 01:30pm
Quote (TresholdOfUniverse @ 19 Aug 2015 21:07)
a japanokkal nem szar dolgozni hanem kurvasokat kell dolgozni es kizarolag az o modszereikkel/gondolkodasmodjuk szerint. az indiaikkal ellenben nem lehet dolgozni, mert nem szoktak.


amugy szerintem eleg meglepo ha manapsag egy ceg fog egy minimalis tapasztalattal rendelkezo mernokot es helybol 27 honap kepzest fektet bele... hajra mate de en eleg szkeptikusan allnek hozza


Én dologozom japánokkal. Idegesítőek.

Ha látod, hogy nem jó amit akar, azt mondja oké, és csakazért is megcsinálja.
Jah, az igennek náluk semmi köze az igenhez, csak udvariasak, majd homlokegyenest leszarják.
Ha az angolul beszélő japán hajlandó angolul beszélni veled tolmács nélkül, akkor el kell ájulni, hogy micsoda megtiszteltetés. Volt, amikor a tolmács sokkal szarabbul tudott angolul, mint a két mérnök és 3 óra szenvedés után hajlandó volt pár mondat erejéig angolra váltani a japó mérnök. Hát hova szarjak?

Meg amikor nem érti, hogy miért nem dolgozol napi 12+ órát. Folyton mindenre a hagyományaikkal jönnek, a nagyrésze totál faszság.

Idegbaj, mindeni utálja nálunk a japán projekteket. Pár pofávágás elkélne nekik, borzalmasan arrogánsak, és ezt ügyesen csomagolják.


Az indiaiak meg nem értenek semmihez, de még a semmi is jobb.

This post was edited by CyberPunk666 on Aug 19 2015 01:31pm
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Aug 19 2015 02:00pm
Quote (CyberPunk666 @ Aug 19 2015 08:30pm)
Én dologozom japánokkal. Idegesítőek.

Ha látod, hogy nem jó amit akar, azt mondja oké, és csakazért is megcsinálja.
Jah, az igennek náluk semmi köze az igenhez, csak udvariasak, majd homlokegyenest leszarják.
Ha az angolul beszélő japán hajlandó angolul beszélni veled tolmács nélkül, akkor el kell ájulni, hogy micsoda megtiszteltetés. Volt, amikor a tolmács sokkal szarabbul tudott angolul, mint a két mérnök és 3 óra szenvedés után hajlandó volt pár mondat erejéig angolra váltani a japó mérnök. Hát hova szarjak?

Meg amikor nem érti, hogy miért nem dolgozol napi 12+ órát. Folyton mindenre a hagyományaikkal jönnek, a nagyrésze totál faszság.

Idegbaj, mindeni utálja nálunk a japán projekteket. Pár pofávágás elkélne nekik, borzalmasan arrogánsak, és ezt ügyesen csomagolják.


Az indiaiak meg nem értenek semmihez, de még a semmi is jobb.


velem kozvetlenul angolul beszelnek a japan kollegak, es halat adok a joistennek hogy vannak mert igy a japan ugyfelek hozzajuk tartoznak, mivel mi gajdzsinok ugyse tudnank kiszolgalni oket(es milyen igazuk van, rohadjanak meg)
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 19 2015 02:07pm
Quote (TresholdOfUniverse @ 19 Aug 2015 22:00)
velem kozvetlenul angolul beszelnek a japan kollegak, es halat adok a joistennek hogy vannak mert igy a japan ugyfelek hozzajuk tartoznak, mivel mi gajdzsinok ugyse tudnank kiszolgalni oket(es milyen igazuk van, rohadjanak meg)


A saját cégünk alkalmazottjai japánban beszélnek velünk angolul, de a külső partnerek nem, ez akkor szokott gond lenni, ha európai megy ki tárgyalni. Az a baj, hogy a cég nemrég óta van jelen ott, és náluk ez nagyon fontos.

btw a japó nők nem jöhetnek be a tárgyalásra lol ^^ az egész japánosdi értelmét veszti, ha nincsenek japó csajok.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Aug 19 2015 02:08pm
Quote (CyberPunk666 @ 19 Aug 2015 20:07)
A saját cégünk alkalmazottjai japánban beszélnek velünk angolul, de a külső partnerek nem, ez akkor szokott gond lenni, ha európai megy ki tárgyalni. Az a baj, hogy a cég nemrég óta van jelen ott, és náluk ez nagyon fontos.

btw a japó nők nem jöhetnek be a tárgyalásra lol ^^ az egész japánosdi értelmét veszti, ha nincsenek japó csajok.


Akkor az angolna pornó mint half time show kilöve?
gg japan
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Aug 19 2015 03:28pm
Quote (CyberPunk666 @ Aug 19 2015 08:30pm)
Én dologozom japánokkal. Idegesítőek.

Ha látod, hogy nem jó amit akar, azt mondja oké, és csakazért is megcsinálja.
Jah, az igennek náluk semmi köze az igenhez, csak udvariasak, majd homlokegyenest leszarják.
Ha az angolul beszélő japán hajlandó angolul beszélni veled tolmács nélkül, akkor el kell ájulni, hogy micsoda megtiszteltetés. Volt, amikor a tolmács sokkal szarabbul tudott angolul, mint a két mérnök és 3 óra szenvedés után hajlandó volt pár mondat erejéig angolra váltani a japó mérnök. Hát hova szarjak?

Meg amikor nem érti, hogy miért nem dolgozol napi 12+ órát. Folyton mindenre a hagyományaikkal jönnek, a nagyrésze totál faszság.

Idegbaj, mindeni utálja nálunk a japán projekteket. Pár pofávágás elkélne nekik, borzalmasan arrogánsak, és ezt ügyesen csomagolják.


Az indiaiak meg nem értenek semmihez, de még a semmi is jobb.


en ovatosabban bannek azert az ilyen altalanositasokkal
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Aug 19 2015 03:52pm
yosh ez a magyar sebessegmero oldal
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Aug 19 2015 04:05pm
Quote (GoreKnight9 @ 19 Aug 2015 23:52)


És mi benne a jó?
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Aug 19 2015 04:06pm
Quote (Genthor @ 19 Aug 2015 23:05)
És mi benne a jó?


apinamegamogyoro
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Aug 20 2015 12:54am
a blaha közelében levő black cab burgerben dolgozó lány olyan brutális fenékkel rendelkezik hogy ma este vele álmodtam. elég wacko
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 20 2015 02:14am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 20 Aug 2015 08:54)
a blaha közelében levő black cab burgerben dolgozó lány olyan brutális fenékkel rendelkezik hogy ma este vele álmodtam. elég wacko


muh test
Go Back To Magyar Topic List
Prev13373383393403414765Next
Add Reply New Topic New Poll