d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1337338339340341440Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Feb 17 2011 03:02pm
Quote (Smat @ 17 Feb 2011 16:54)
Hajtasz a TT-re MI


jah a +10%al biztos jó úton haladok ^_^
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Feb 20 2011 09:46am


This post was edited by Epiphone on Feb 20 2011 10:06am
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Feb 20 2011 11:20am
Quote (Epiphone @ Feb 20 2011 03:46pm)
http://img43.imageshack.us/img43/433/reocknrollatagepimsolat.jpg


1 picit üresnek találom, de egyébként jó, a text nem tetszik 8/10
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Feb 20 2011 02:05pm
Quote (Epiphone @ Feb 20 2011 03:46pm)
http://img43.imageshack.us/img43/433/reocknrollatagepimsolat.jpg


G ü r k e üzenete:
*http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=52212145&f=129&o=10
*jó nézni azért petike vergődéseit
*könyörgöm
*írd be
*a gfx topicba
*petike sigjére
*hogy rakásszar/10
*gürke üzeni
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Feb 20 2011 02:12pm
Quote (sylke @ Feb 20 2011 10:05pm)
G    ü  r    k  e    üzenete:
*http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=52212145&f=129&o=10
*jó nézni azért petike vergődéseit
*könyörgöm
*írd be
*a gfx topicba
*petike sigjére
*hogy rakásszar/10
*gürke üzeni


adom a stockot, hogy gürkemester jobbat csinálhasson, mint az én vergődésem :)

Quote (AngryBug @ Feb 20 2011 07:20pm)
1 picit üresnek találom, de egyébként jó, a text nem tetszik 8/10


neked pedig ty a véleményt
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Feb 20 2011 02:26pm
Quote (Epiphone @ 20 Feb 2011 21:12)
adom a stockot, hogy gürkemester jobbat csinálhasson, mint az én vergődésem :)



neked pedig ty a véleményt


DE AZERT TENYLEG RAKASSZAR :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Feb 20 2011 02:31pm
Quote (Moonflow @ Feb 20 2011 10:26pm)
DE AZERT TENYLEG RAKASSZAR :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=52210739&f=105
tisztában vagyok vele, de legalább ne gürke szóljon már be lolrofl
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Feb 20 2011 03:21pm
Quote (Epiphone @ 20 Feb 2011 21:31)
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=52210739&f=105
tisztában vagyok vele, de legalább ne gürke szóljon már be lolrofl


Omg Tyzo currentje (a zold) :drool:
Member
Posts: 9,101
Joined: Sep 5 2009
Gold: 2.00
Feb 22 2011 09:50am
Hai,
Fez, h állsz a siggel? :]
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Feb 22 2011 10:00am
Quote (Kejv @ 22 Feb 2011 15:50)
Hai,
Fez, h állsz a siggel? :]


Quote (Fezmin @ 17 Feb 2011 14:19)
Hello emberek!

Elég sok PM-et kapok még GFX-es munkákkal kapcsoaltosan, szóval leírom itt is, hogy sajnos most jött el az a pillanat, hogy nem nagyon fogok már elvállalni ilyeneket. Kevés a szabadidőm, ami viszont másra kell. :)

Szóval osszátok be amit eddig kitermeltem, majd párszáz év után lehet sokat fognak érni! :D

Písz



Így.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1337338339340341440Next
Closed New Topic New Poll