Quote (sylke @ Feb 20 2011 10:05pm)
G ü r k e üzenete:
*http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=52212145&f=129&o=10
*jó nézni azért petike vergődéseit
*könyörgöm
*írd be
*a gfx topicba
*petike sigjére
*hogy rakásszar/10
*gürke üzeni
adom a stockot, hogy gürkemester jobbat csinálhasson, mint az én vergődésem

Quote (AngryBug @ Feb 20 2011 07:20pm)
1 picit üresnek találom, de egyébként jó, a text nem tetszik 8/10
neked pedig ty a véleményt