d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev13373383393403414114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,477
Joined: Dec 19 2006
Gold: 568.00
Sep 13 2009 08:02am
Quote (fahrii @ Sun, Sep 13 2009, 01:57pm)
kijött máradiablo3?


ki
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 19 2009 03:52am
Quote (Floodban @ Sat, Sep 19 2009, 09:49am)


huh.. azért remélem nem 25 lesz a max lvl
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Sep 19 2009 08:12am
Quote (jspogmg @ Sat, 19 Sep 2009, 11:52)
huh.. azért remélem nem 25 lesz a max lvl


ezt mibol vontad le
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
Sep 19 2009 08:15am
Quote (Floodban @ Sat, Sep 19 2009, 02:12pm)
ezt mibol vontad le


IQ:2=25
Member
Posts: 7,477
Joined: Dec 19 2006
Gold: 568.00
Sep 19 2009 08:28am
Quote (Floodban @ Sat, Sep 19 2009, 09:49am)


ígéretesnek tűnik
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Sep 19 2009 08:38am
Quote (Floodban @ Sat, Sep 19 2009, 10:49am)


FFREEEEEEEEEEEEEEEEEEENNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNZZZZZZZZZZZZZYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

:drool:

egyébként vicces, hogy barbnak mennyi wowos skillje van :D
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Oct 11 2009 08:43am
A napokban egy nagyon tartalmas interview készült a D3 fejével. Flux körülbelül 30 perces beszélgetést tudott felvenni. Rengeteg kérdés (56) és sok hasznos információ. Nem láthattuk még mindegyik kérdést és választ, ezeket majd kisebb-nagyobb adagokban osztja meg velünk. Nézzük a mostani adagot:

* Szeretnék ha Wizard resource-systeme nagyon jól működne. Nem akarják, hogy harc közbe kifogyjon manából.
* A WDnél jónak látják a mana használatát, mivel van egy pár mana visszatöltő képessége ami még sebez is, valamint mana nélkül sem védtelen hiszen ott vannak a megidézett petjei.
* A Wizardot sebezhetőbbé, azonban nagyon erős varázslóvá szeretnék tenni. Így kihívás lenne számára a játék.
* Korainak látják még a Monk resource-systeméről beszélni, egyelőre még manával tesztelik.
* Lehetséges, hogy a Health Globeok erősíteni fogják a resource-systemeket, de csak azután kezdenek el ezen dolgozni amint kész minden egyes kaszt.
* A Monk minden egyes képessége melee orientált lesz, kivéve azok melyek védekező illetve support(támogató) képsségek lesznek. Lehetséges, hogy bevezetik az aurákat.
* Csupán egy olyan kasztot szeretnének mely support képességekkel rendelkezik, a Monk lenne a leglogikusabb választás. Azonban pont emiatt nem biztos, hogy rá esne a választásuk.
* Néhány Monk képesség az 1001 istenükhöz fog kapcsolódni.
* A Monkon lesznek tetoválások.
* Néhány Monk képesség csak staffal (pl. az AoE-k) illetve fist weaponnel lesz használható, azonban így is sok olyan képessége marad melyet puszta kézzel végez majd el.
* A Monk páncélzatának része lesz a karján lévő kis pajzs, mely defensive(védekező) bónuszt ad.
* Attól függetlenül, hogy a Wizard vagy a Monk öltözéke szövet illetve bőrnek néz ki, adhat sok armort. A WD sem fog úgy kinézni mint egy nehéz páncélzatú Barbár. Minden egyes kasztnak szépen kidolgozott ruhát terveznek. Szeretnék ha a játékos jól nézne ki, arról nem is beszélve, hogy értékes ruhákat visel.
* Lesznek új item típusok és skill rúnák. Lehetséges, hogy lesznek visszatérő szettek a D1 és D2ből.
* A kijelölt target(ellenfél) körüli piros körvonal megmarad.
* Úgy tűnik visszatér a Mongrel elnevezés a Zombie Dog helyett.
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Oct 11 2009 08:46am
Quote (Floodban @ Sun, Oct 11 2009, 03:43pm)
A napokban egy nagyon tartalmas interview készült a D3 fejével. Flux körülbelül 30 perces beszélgetést tudott felvenni. Rengeteg kérdés (56) és sok hasznos információ. Nem láthattuk még mindegyik kérdést és választ, ezeket majd kisebb-nagyobb adagokban osztja meg velünk. Nézzük a mostani adagot:

    * Szeretnék ha Wizard resource-systeme nagyon jól működne. Nem akarják, hogy harc közbe kifogyjon manából.
    * A WDnél jónak látják a mana használatát, mivel van egy pár mana visszatöltő képessége ami még sebez is, valamint mana nélkül sem védtelen hiszen ott vannak a megidézett petjei.
    * A Wizardot sebezhetőbbé, azonban nagyon erős varázslóvá szeretnék tenni. Így kihívás lenne számára a játék.
    * Korainak látják még a Monk resource-systeméről beszélni, egyelőre még manával tesztelik.
    * Lehetséges, hogy a Health Globeok erősíteni fogják a resource-systemeket, de csak azután kezdenek el ezen dolgozni amint kész minden egyes kaszt.
    * A Monk minden egyes képessége melee orientált lesz, kivéve azok melyek védekező illetve support(támogató) képsségek lesznek. Lehetséges, hogy bevezetik az aurákat.
    * Csupán egy olyan kasztot szeretnének mely support képességekkel rendelkezik, a Monk lenne a leglogikusabb választás. Azonban pont emiatt nem biztos, hogy rá esne a választásuk.
    * Néhány Monk képesség az 1001 istenükhöz fog kapcsolódni.
    * A Monkon lesznek tetoválások.
    * Néhány Monk képesség csak staffal (pl. az AoE-k) illetve fist weaponnel lesz használható, azonban így is sok olyan képessége marad melyet puszta kézzel végez majd el.
    * A Monk páncélzatának része lesz a karján lévő kis pajzs, mely defensive(védekező) bónuszt ad.
    * Attól függetlenül, hogy a Wizard vagy a Monk öltözéke szövet illetve bőrnek néz ki, adhat sok armort. A WD sem fog úgy kinézni mint egy nehéz páncélzatú Barbár. Minden egyes kasztnak szépen kidolgozott ruhát terveznek. Szeretnék ha a játékos jól nézne ki, arról nem is beszélve, hogy értékes ruhákat visel.
    * Lesznek új item típusok és skill rúnák. Lehetséges, hogy lesznek visszatérő szettek a D1 és D2ből.
    * A kijelölt target(ellenfél) körüli piros körvonal megmarad.
    * Úgy tűnik visszatér a Mongrel elnevezés a Zombie Dog helyett.


IKIKIKIKIIKIKIKIKIIKIKIKIKIKTALTALTALTALTALTATLATALTALTALTALTATALLTALTLTALTALTATALTALTALTAL
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 11 2009 09:00am
Quote (Floodban @ Sun, 11 Oct 2009, 16:43)
A napokban egy nagyon tartalmas interview készült a D3 fejével. Flux körülbelül 30 perces beszélgetést tudott felvenni. Rengeteg kérdés (56) és sok hasznos információ. Nem láthattuk még mindegyik kérdést és választ, ezeket majd kisebb-nagyobb adagokban osztja meg velünk. Nézzük a mostani adagot:

    * Szeretnék ha Wizard resource-systeme nagyon jól működne. Nem akarják, hogy harc közbe kifogyjon manából.
    * A WDnél jónak látják a mana használatát, mivel van egy pár mana visszatöltő képessége ami még sebez is, valamint mana nélkül sem védtelen hiszen ott vannak a megidézett petjei.
    * A Wizardot sebezhetőbbé, azonban nagyon erős varázslóvá szeretnék tenni. Így kihívás lenne számára a játék.
    * Korainak látják még a Monk resource-systeméről beszélni, egyelőre még manával tesztelik.
    * Lehetséges, hogy a Health Globeok erősíteni fogják a resource-systemeket, de csak azután kezdenek el ezen dolgozni amint kész minden egyes kaszt.
    * A Monk minden egyes képessége melee orientált lesz, kivéve azok melyek védekező illetve support(támogató) képsségek lesznek. Lehetséges, hogy bevezetik az aurákat.
    * Csupán egy olyan kasztot szeretnének mely support képességekkel rendelkezik, a Monk lenne a leglogikusabb választás. Azonban pont emiatt nem biztos, hogy rá esne a választásuk.
    * Néhány Monk képesség az 1001 istenükhöz fog kapcsolódni.
    * A Monkon lesznek tetoválások.
    * Néhány Monk képesség csak staffal (pl. az AoE-k) illetve fist weaponnel lesz használható, azonban így is sok olyan képessége marad melyet puszta kézzel végez majd el.
    * A Monk páncélzatának része lesz a karján lévő kis pajzs, mely defensive(védekező) bónuszt ad.
    * Attól függetlenül, hogy a Wizard vagy a Monk öltözéke szövet illetve bőrnek néz ki, adhat sok armort. A WD sem fog úgy kinézni mint egy nehéz páncélzatú Barbár. Minden egyes kasztnak szépen kidolgozott ruhát terveznek. Szeretnék ha a játékos jól nézne ki, arról nem is beszélve, hogy értékes ruhákat visel.
    * Lesznek új item típusok és skill rúnák. Lehetséges, hogy lesznek visszatérő szettek a D1 és D2ből.
    * A kijelölt target(ellenfél) körüli piros körvonal megmarad.
    * Úgy tűnik visszatér a Mongrel elnevezés a Zombie Dog helyett.


Jó lenne ha TÉNYLEG gyenge maradna a Wizard, nem úgy mint D2-ben..

Atm a kidolgozott ruhák izgatnak a legjobban :drool: D2-ben is az a legjobb :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev13373383393403414114Next
Closed New Topic New Poll