Quote (Smat @ 11 Dec 2018 08:10)
Dno, most hogy volt ez a huawei CEO lanyanak letartoztatasa, elegge raszalltak a kulfoldiekre, mindenhol ahol voltam hivatalos helyen az elmult egy hetben rakerdeztek hogy megis melyik orszagbol jovok, gondolom amerikai/kanadai allampolgarokat most szopatjak elvbol.. Nem igazan erdekel tbh, ezeket igy leszarom mert ezt kitudom vedeni, de a geci szmogot nem.. Soon sugarkezeles..
És még mondtad, nincsenek hajléktalanok...
Pedig vannak, csak 1) smogtól nem látod 2) ilyenkor takarítják el őket
This post was edited by TassassinHc on Dec 11 2018 03:17am