d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1337533763377337833794765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 10 2018 04:55pm
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 10 Dec 2018 21:39)
nem ez az egyetlen forrásom
skyrimet is japanul tolom atm)))) http://imgland.net/file/Pz8unBD8und0UPPy9RFGAunKQ.png
egyelőre jó lesz


Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Dec 10 2018 05:04pm
meg szinkron is van hozza btw))
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Dec 10 2018 11:12pm
500-as ma a szmog szint az app szerint, de 500 feletti erteket nem hozhatnak nyilvanossagra, szoval jo lesz az 1500-nak szerintem, kb 10 meterig lehet ellatni hogy a kurvak vere csordogaljon el.. A torkombol fekete sarga gecit kohogok fel 15-20 percenkent, hogy rohadna rajuk a szeneromu.. Kb megfulladok bazdmeg.. Verjem bele mindenkinek az anyjaba aki kurva..
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Dec 11 2018 12:32am
Quote (Smat @ 11 Dec 2018 06:12)
500-as ma a szmog szint az app szerint, de 500 feletti erteket nem hozhatnak nyilvanossagra, szoval jo lesz az 1500-nak szerintem, kb 10 meterig lehet ellatni hogy a kurvak vere csordogaljon el.. A torkombol fekete sarga gecit kohogok fel 15-20 percenkent, hogy rohadna rajuk a szeneromu.. Kb megfulladok bazdmeg.. Verjem bele mindenkinek az anyjaba aki kurva..


Fotó?

Amúgy, ilyen kormány ellenes propagandáért nálatok 2 hét kukoricán térdelés jár, nem?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 11 2018 12:38am
Quote (Smat @ 11 Dec 2018 07:12)
500-as ma a szmog szint az app szerint, de 500 feletti erteket nem hozhatnak nyilvanossagra, szoval jo lesz az 1500-nak szerintem, kb 10 meterig lehet ellatni hogy a kurvak vere csordogaljon el.. A torkombol fekete sarga gecit kohogok fel 15-20 percenkent, hogy rohadna rajuk a szeneromu.. Kb megfulladok bazdmeg.. Verjem bele mindenkinek az anyjaba aki kurva..



Reportoltam kozvetlenul a maocetung hagyomanyorzo atnevelotabornak, hogy a rendszert szidod
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Dec 11 2018 12:44am
Quote (Smat @ Dec 11 2018 07:12am)
500-as ma a szmog szint az app szerint, de 500 feletti erteket nem hozhatnak nyilvanossagra, szoval jo lesz az 1500-nak szerintem, kb 10 meterig lehet ellatni hogy a kurvak vere csordogaljon el.. A torkombol fekete sarga gecit kohogok fel 15-20 percenkent, hogy rohadna rajuk a szeneromu.. Kb megfulladok bazdmeg.. Verjem bele mindenkinek az anyjaba aki kurva..


ennyire jo hely ez a kina thx
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Dec 11 2018 01:10am
Quote (TassassinHc @ 11 Dec 2018 06:32)
Fotó?

Amúgy, ilyen kormány ellenes propagandáért nálatok 2 hét kukoricán térdelés jár, nem?


Dno, most hogy volt ez a huawei CEO lanyanak letartoztatasa, elegge raszalltak a kulfoldiekre, mindenhol ahol voltam hivatalos helyen az elmult egy hetben rakerdeztek hogy megis melyik orszagbol jovok, gondolom amerikai/kanadai allampolgarokat most szopatjak elvbol.. Nem igazan erdekel tbh, ezeket igy leszarom mert ezt kitudom vedeni, de a geci szmogot nem.. Soon sugarkezeles..

This post was edited by Smat on Dec 11 2018 01:11am
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Dec 11 2018 01:11am
Quote (CyberPunk666 @ 11 Dec 2018 06:38)
Reportoltam kozvetlenul a maocetung hagyomanyorzo atnevelotabornak, hogy a rendszert szidod


Eljen a part!

Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 11 Dec 2018 06:44)
ennyire jo hely ez a kina thx


Es meg mate is leszar, mi ertelme igy elni..
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 11 2018 02:43am
Quote (Smat @ Dec 11 2018 08:10am)
Dno, most hogy volt ez a huawei CEO lanyanak letartoztatasa, elegge raszalltak a kulfoldiekre, mindenhol ahol voltam hivatalos helyen az elmult egy hetben rakerdeztek hogy megis melyik orszagbol jovok, gondolom amerikai/kanadai allampolgarokat most szopatjak elvbol.. Nem igazan erdekel tbh, ezeket igy leszarom mert ezt kitudom vedeni, de a geci szmogot nem.. Soon sugarkezeles..



Nem egy humanista rendszer, leszarjak ha meghalnak az emberek
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Dec 11 2018 03:17am
Quote (Smat @ 11 Dec 2018 08:10)
Dno, most hogy volt ez a huawei CEO lanyanak letartoztatasa, elegge raszalltak a kulfoldiekre, mindenhol ahol voltam hivatalos helyen az elmult egy hetben rakerdeztek hogy megis melyik orszagbol jovok, gondolom amerikai/kanadai allampolgarokat most szopatjak elvbol.. Nem igazan erdekel tbh, ezeket igy leszarom mert ezt kitudom vedeni, de a geci szmogot nem.. Soon sugarkezeles..


És még mondtad, nincsenek hajléktalanok...
Pedig vannak, csak 1) smogtól nem látod 2) ilyenkor takarítják el őket

:(

This post was edited by TassassinHc on Dec 11 2018 03:17am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1337533763377337833794765Next
Add Reply New Topic New Poll