Quote (Senee @ Aug 3 2014 12:11pm)
elhiszem
te már csak tudod micsoda kín
nem nagyon ertelek.
neha kiborulsz, hogy mki baszogat.
utana van 3 normalis postod.
mar kezdem azt hinni, hogy tudsz viselkedni.
aztan megint visszatersz a sajat szintedre, ami valahol kiscsoportos ovodas szintjen van.
aztan kezded elolrol az egeszet.
ha eppen nem basztat senki, akkor meg belekotsz vkibe, hogy visszaszoljon.
nem tudom eldonteni, hogy te tenyleg ilyen idiota vagy, vagy csak ennyire jol jatszod a hulyet
kerlek valaszolj ertelmesen. (ne azzal hogy te is hulye vagy, mert az ovodas szint stb)
ty