Quote (Taszilo.^ @ Dec 10 2018 09:26pm)
ittatok abbol a nagyon nagyon edes borbol? van vmi kulonlegesseguk amit ugy isznak mint itt a kavet
~17 fele craft sört ittam (kedvencem NUT nevre hallgatott, es meglepö modon mogyoro ize volt), es legalabb 13 fele bort, de egyik se volt edes
nem a ginjinhara gondolsz esetleg? abbol ittam eleget, es nagyon edes
kedvencem a vinho verde volt, hoztam is egy üveggel