d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1337433753376337733784765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Dec 10 2018 11:06am
Szép sztori.
Bár a gazdi helyében tuti nevet változtattam volna...
"Andrea Gaylord"

https://index.hu/kulfold/2018/12/09/a_kaliforniai_tuzvesz_utan_egy_honapig_orkodott_egy_kutya_a_haz_romjai_korul/
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Dec 10 2018 11:09am
Quote (TassassinHc @ 10 Dec 2018 17:06)
Szép sztori.
Bár a gazdi helyében tuti nevet változtattam volna...
"Andrea Gaylord"

https://index.hu/kulfold/2018/12/09/a_kaliforniai_tuzvesz_utan_egy_honapig_orkodott_egy_kutya_a_haz_romjai_korul/


miért
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Dec 10 2018 02:24pm
nyomorek lakotarsakat leszamitva egesz yosh volt Portugal

kedvenc jelenetem az volt amikor az egyik dealert en kerdeztem elöre hogy hashish azt meg akart rugni B)

fura lesz visszaallni rendes etkezesre miutan naponta 3x 1kg+ kajat toltam magamba
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Dec 10 2018 02:26pm
Quote (Karan2_Returned @ Dec 10 2018 09:24pm)
nyomorek lakotarsakat leszamitva egesz yosh volt Portugal

kedvenc jelenetem az volt amikor az egyik dealert en kerdeztem elöre hogy hashish azt meg akart rugni B)

fura lesz visszaallni rendes etkezesre miutan naponta 3x 1kg+ kajat toltam magamba


ittatok abbol a nagyon nagyon edes borbol? van vmi kulonlegesseguk amit ugy isznak mint itt a kavet
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Dec 10 2018 02:31pm
Quote (Taszilo.^ @ Dec 10 2018 09:26pm)
ittatok abbol a nagyon nagyon edes borbol? van vmi kulonlegesseguk amit ugy isznak mint itt a kavet


~17 fele craft sört ittam (kedvencem NUT nevre hallgatott, es meglepö modon mogyoro ize volt), es legalabb 13 fele bort, de egyik se volt edes

nem a ginjinhara gondolsz esetleg? abbol ittam eleget, es nagyon edes

kedvencem a vinho verde volt, hoztam is egy üveggel
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Dec 10 2018 02:32pm
lehalt az az oldal ahol animeket szoktam nézni
kösz krixtiján
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Dec 10 2018 02:32pm
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Dec 10 2018 09:32pm)
lehalt az az oldal ahol animeket szoktam nézni
kösz krixtiján


>streamelni
>animet nezni

meg is erdemled)))))
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Dec 10 2018 02:34pm
Quote (Karan2_Returned @ Dec 10 2018 10:32pm)
>streamelni
>animet nezni

meg is erdemled)))))


csak nyelvtanulás miatt :wacko:
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Dec 10 2018 02:35pm
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Dec 10 2018 09:34pm)
csak nyelvtanulás miatt :wacko:


spoiler: senki nem beszel ugy irl mint ahogy animekben szoktak
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Dec 10 2018 02:39pm
Quote (Karan2_Returned @ Dec 10 2018 10:35pm)
spoiler: senki nem beszel ugy irl mint ahogy animekben szoktak


nem ez az egyetlen forrásom
skyrimet is japanul tolom atm)))) http://imgland.net/file/Pz8unBD8und0UPPy9RFGAunKQ.png
egyelőre jó lesz
Go Back To Magyar Topic List
Prev1337433753376337733784765Next
Add Reply New Topic New Poll