Quote (Taszilo.^ @ 2 Aug 2014 22:02)
rekt
magasra tettek a lecet az tuti xd
foleg, hogy jovore jon az uj ut, amit kb a celkozonseg fejleszt
+f2p
ja, en is abban remenykedek, hogy az jobb lesz, mint az eddigiek
meg jon reborn is elvileg, de eleg ketsegteljesen nez ki eddig tbh
meg lesz quakelive 2.0is, de gondolom arra is ilyen 3 programozot raktak hogy dolgozzanak rajta minden masodik heten, szoval ilyen 2018 elottre nem szamitok annak a betajara