d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1337333743375337633775001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Aug 2 2014 01:37pm
A 2014/15/1. félévben elkezdheti a geoinformatikai szakirányt.

igeeeen
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 2 2014 01:37pm
Quote (Genthor @ 2 Aug 2014 21:33)
http://www.youtube.com/watch?v=FoYcjeHVbnI


spoiler: szar lesz
amugy most nem teljesen tiszta a trailer alapjan hogy akkor f2p lesz vagy nem e
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 2 2014 01:38pm
Quote (SummertimeClothes @ Aug 2 2014 08:37pm)
spoiler: szar lesz
amugy most nem teljesen tiszta a trailer alapjan hogy akkor f2p lesz vagy nem e


nem lesz
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Aug 2 2014 01:51pm
Quote (Genthor @ Aug 2 2014 08:33pm)
http://www.youtube.com/watch?v=FoYcjeHVbnI


ertem
egy az egybe ut2004, meg a jarmuvek is full 1:1 copyk
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 2 2014 01:54pm
Quote (Taszilo.^ @ 2 Aug 2014 21:51)
ertem
egy az egybe ut2004, meg a jarmuvek is full 1:1 copyk


kb
remelhetoleg a grafika mellett meg sikerul esetleg a netcodeot is javitani igy 10 ev utan
rohogtem mikor kiirtak hogy BACK TO THE ROOTS




aztan elkezdtek jarmuves fightokat mutatni
valoszinuleg nem is lesz normalis mode benne csak a gecinagy mapos onslaughtcopy szar, szoval igazabol tokmindegy ha barmi mast javitanak is, mert ugyis szarabb lesz meg utnal is
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 2 2014 01:56pm
Quote (SummertimeClothes @ Aug 2 2014 08:54pm)
kb
remelhetoleg a grafika mellett meg sikerul esetleg a netcodeot is javitani igy 10 ev utan
rohogtem mikor kiirtak hogy BACK TO THE ROOTS




aztan elkezdtek jarmuves fightokat mutatni
valoszinuleg nem is lesz normalis mode benne csak a gecinagy mapos onslaughtcopy szar, szoval igazabol tokmindegy ha barmi mast javitanak is, mert ugyis szarabb lesz meg utnal is


d2nel sem tudnak jobb rpgt csinalni

only 90's kids
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 2 2014 01:58pm
Quote (jarabekg @ 2 Aug 2014 21:56)
d2nel sem tudnak jobb rpgt csinalni

only 90's kids


d2 nem is rendes rpg hanem hacknslash :S
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Aug 2 2014 02:02pm
Quote (SummertimeClothes @ Aug 2 2014 08:58pm)
d2 nem is rendes rpg hanem hacknslash :S


rekt
Quote (SummertimeClothes @ Aug 2 2014 08:54pm)
kb
remelhetoleg a grafika mellett meg sikerul esetleg a netcodeot is javitani igy 10 ev utan
rohogtem mikor kiirtak hogy BACK TO THE ROOTS




aztan elkezdtek jarmuves fightokat mutatni
valoszinuleg nem is lesz normalis mode benne csak a gecinagy mapos onslaughtcopy szar, szoval igazabol tokmindegy ha barmi mast javitanak is, mert ugyis szarabb lesz meg utnal is


magasra tettek a lecet az tuti xd
foleg, hogy jovore jon az uj ut, amit kb a celkozonseg fejleszt
+f2p
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 2 2014 02:04pm
Quote (Taszilo.^ @ 2 Aug 2014 22:02)
rekt

magasra tettek a lecet az tuti xd
foleg, hogy jovore jon az uj ut, amit kb a celkozonseg fejleszt
+f2p


ja, en is abban remenykedek, hogy az jobb lesz, mint az eddigiek
meg jon reborn is elvileg, de eleg ketsegteljesen nez ki eddig tbh
meg lesz quakelive 2.0is, de gondolom arra is ilyen 3 programozot raktak hogy dolgozzanak rajta minden masodik heten, szoval ilyen 2018 elottre nem szamitok annak a betajara
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Aug 2 2014 02:20pm
Quote (SummertimeClothes @ 2 Aug 2014 21:37)
spoiler: szar lesz
amugy most nem teljesen tiszta a trailer alapjan hogy akkor f2p lesz vagy nem e


Azt úgy kell érteni, hogy nem lesz benne mikrotranzakció. Fizetős fegyverek, egyéb faszságok.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1337333743375337633775001Next
Closed New Topic New Poll