Quote (lacketto @ Aug 2 2014 07:33pm)
a szomszéd cigányok akik amúgy tök normálisak, általában csendesek és még a bőrük is fehér éppen családi összejövetelt csaptak
itt van kb 30-35 puja (meg a hozzájuk tartozó 20 szülő), élő zene, minden faszom
szeretem a környékünket mert csendes, nyugodt de ilyenkor legszivesebben felgyújtanám
egész nap ordítva szól a cigányzene és tsen is alig hallanak ettől a szartól.
eddig kb hatszor ment le a no roxa áj, négyszer a legnagyobb hős és szintén négyszer a van nekem egy anyósom
az összes természetesen ilyen szar szintetizátoros zenével.
inb4 warn a cigányozásért
bocs, szolok tesoknak tekerjenek a volumén