d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1337233733374337533765001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 2 2014 11:32am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 2 2014 11:33am
Quote (tevetava @ 2 Aug 2014 19:25)
beszóltál te geci?!


Invalid post specified, or post already reported.

nem rossz
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 2 2014 11:34am
Quote (dotosport @ 2 Aug 2014 19:23)
nem flamelsz mer csicsakgyerekvagy


én állandóan flamelek de soha nem kapok semmit
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 2 2014 11:40am
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Aug 2 2014 12:33pm
a szomszéd cigányok akik amúgy tök normálisak, általában csendesek és még a bőrük is fehér éppen családi összejövetelt csaptak
itt van kb 30-35 puja (meg a hozzájuk tartozó 20 szülő), élő zene, minden faszom
szeretem a környékünket mert csendes, nyugodt de ilyenkor legszivesebben felgyújtanám
egész nap ordítva szól a cigányzene és tsen is alig hallanak ettől a szartól.
eddig kb hatszor ment le a no roxa áj, négyszer a legnagyobb hős és szintén négyszer a van nekem egy anyósom
az összes természetesen ilyen szar szintetizátoros zenével.

inb4 warn a cigányozásért

This post was edited by lacketto on Aug 2 2014 12:34pm
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 2 2014 12:40pm
Quote (lacketto @ Aug 2 2014 08:33pm)
a szomszéd cigányok akik amúgy tök normálisak, általában csendesek és még a bőrük is fehér éppen családi összejövetelt csaptak
itt van kb 30-35 puja (meg a hozzájuk tartozó 20 szülő), élő zene, minden faszom
szeretem a környékünket mert csendes, nyugodt de ilyenkor legszivesebben felgyújtanám
egész nap ordítva szól a cigányzene és tsen is alig hallanak ettől a szartól.
eddig kb hatszor ment le a no roxa áj, négyszer a legnagyobb hős és szintén négyszer a van nekem egy anyósom
az összes természetesen ilyen szar szintetizátoros zenével.

inb4 warn a cigányozásért


kontrazz ra 1 kis divizio 88al
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 2 2014 12:41pm
Quote (lacketto @ Aug 2 2014 07:33pm)
a szomszéd cigányok akik amúgy tök normálisak, általában csendesek és még a bőrük is fehér éppen családi összejövetelt csaptak
itt van kb 30-35 puja (meg a hozzájuk tartozó 20 szülő), élő zene, minden faszom
szeretem a környékünket mert csendes, nyugodt de ilyenkor legszivesebben felgyújtanám
egész nap ordítva szól a cigányzene és tsen is alig hallanak ettől a szartól.
eddig kb hatszor ment le a no roxa áj, négyszer a legnagyobb hős és szintén négyszer a van nekem egy anyósom
az összes természetesen ilyen szar szintetizátoros zenével.

inb4 warn a cigányozásért


bocs, szolok tesoknak tekerjenek a volumén
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Aug 2 2014 12:43pm
Quote (jarabekg @ Aug 2 2014 07:41pm)
bocs, szolok tesoknak tekerjenek a volumén


felfelé pls mert nem hallom elég jól
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 2 2014 12:46pm
Quote (lacketto @ Aug 2 2014 07:43pm)
felfelé pls mert nem hallom elég jól


majd a roxa ájt. azt nagyon csipázuk, jókat múlatunk a családal
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Aug 2 2014 01:33pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1337233733374337533765001Next
Closed New Topic New Poll