Quote (Smat @ 8 Dec 2018 10:35)
En szivesen beszelgetek errol kulturaltan, de nem itt ahol minden szarfaszu tizeneves nulla kioszt mindenkit.
Ha gondolod akkor irj ram facebookon es ott szivesen beszelgetek veled ilyenekrol.
Quote (Smat @ 7 Dec 2018 12:25)
ez a poffeszkedo stilus nagyon alpari, hogy en mekkora kiraly vagyok.
Széljegyzetként engedd meg, hogy itt hagyjam