Quote (Smat @ 8 Dec 2018 06:47)
Ez mondjuk nagyon nagy geciseg, nem buziskodnek ilyenekkel ha te lennek, azert legyen mar egy hatar.. Vannak olyan kepek a masodik linken amik azert tenyleg elgondolkodtatnak szerintem mindenkit. Foleg az utolso kep amikor a szantofold kozepen a fazon assa a helyet a halott csecsemonek..
Ugyhogy azert embereld mar meg magadat a kurva anyadat verjem szajba te taho paraszt..
A kettősmérce műfaját még Európából hozhattad, de kint is hasznos, ez igaz.
A "torz tükröt tart a világ felé" kifejezés ismerős?
Mindenkit elgondolkodtatnak a képek - kivéve pár millió kínait, meg téged.
Keresd meg anyukámat nyugodtan és bazd szájba.
Tök jó ötletnek tűnik.
Quote (Smat @ 8 Dec 2018 08:15)
1.4 milliard ember el kinaban, 30-35% szerintem egy kicsit meredek szam. Foleg azert mert europai mercevel nezik, magyarul az itt elo emberek 40-50%-a alapbol "csak" szegenynek szamitana, es akkor ahhoz jonne a 30-35% akik melyszegenysegben elnek europai szemmel, magyarul az orszag lakossaganak a kb 80%-a szegeny lenne? Nem hiszem.. Kinai mercevel meg az europai melyszegenyek gazdagnak szamitanak.. Nagyon nagy butasag azt osszehasonlitani hogy a kinai kereset mit er europaban, es forditva is..
Ez nem ilyen ilyen mérce / olyan mérce...
Van-e pénze WC papírra, hogy kitörölje a seggét, ha egyáltalán volt mit ennie.
Ezt még egy átlag focista is megérti.
Quote (Smat @ 8 Dec 2018 08:18)
Amugy meg kurva egyszeru onnan kopkodni, minden szart elhisztek amit osszefirkalnak a neten, ofc itt is vannak problemak, de nehogy mar europaban meg kolbaszbol legyen a kerites..
Azért ez nem ilyen riposzt újság szintű dolgokban megy, hogy Kínában gáz van és egy demokratikus ideálhoz képest ellenkező irányban halad...
Ha így nyomod a propagandát, ne csodálkozz, ha egy határra arrébb Kim majd magához ölel. (nem, nem a Kardashian)
És csodálkozol, hogy ekéznek téged atm, pedig rohadtul nem rólad szól a dolog, hanem arról amit most képviselsz, mert azt hiszed azért nem is olyan szar a dolog.
Fehér vagy és mondjuk a lakosság 90%-nál jobban beszélsz angolul.
Beléd szeretett egy nő és a családja adja a munkádat és a tetőt a fejed fölé.
Aztán lehet, hogy ők is látják, hogy kb egy veled eltöltött romantikus európai körút során lesz lehetősége soha vissza nem térni az országba.
"when you look at something through rose colored glasses, all the red flags just look like flags"