d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1336933703371337233734765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Dec 7 2018 01:42pm
Quote (Taszilo.^ @ 7 Dec 2018 15:36)
megis miert kene elmondania?


nem kell... de attól még megtehette
kíváncsi lettem volna a reakciókra
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Dec 7 2018 02:06pm
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 7 2018 03:05pm
Csgo f2p es battle royale
Nice
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Dec 7 2018 10:55pm
Szeretnék én is Kínába költözni. Ott végre biztonságban érezném magam, mert kiszűrik a gyanús elemeket.
Ismertek valakit, akinek vannak kint kapcsolatai?

Jelige: "jó a labdaérzékem"

http://player.hu/napunk/eltuntettek-a-fotoriportert-aki-megrazo-kepeket-kozolt-a-kinai-valosagrol/
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Dec 7 2018 11:47pm
Quote (TassassinHc @ 8 Dec 2018 04:55)
Szeretnék én is Kínába költözni. Ott végre biztonságban érezném magam, mert kiszűrik a gyanús elemeket.
Ismertek valakit, akinek vannak kint kapcsolatai?

Jelige: "jó a labdaérzékem"

http://player.hu/napunk/eltuntettek-a-fotoriportert-aki-megrazo-kepeket-kozolt-a-kinai-valosagrol/


Ez mondjuk nagyon nagy geciseg, nem buziskodnek ilyenekkel ha te lennek, azert legyen mar egy hatar.. Vannak olyan kepek a masodik linken amik azert tenyleg elgondolkodtatnak szerintem mindenkit. Foleg az utolso kep amikor a szantofold kozepen a fazon assa a helyet a halott csecsemonek..

Ugyhogy azert embereld mar meg magadat a kurva anyadat verjem szajba te taho paraszt..
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 8 2018 12:58am
Quote (Smat @ Dec 8 2018 06:47am)
Ez mondjuk nagyon nagy geciseg, nem buziskodnek ilyenekkel ha te lennek, azert legyen mar egy hatar.. Vannak olyan kepek a masodik linken amik azert tenyleg elgondolkodtatnak szerintem mindenkit. Foleg az utolso kep amikor a szantofold kozepen a fazon assa a helyet a halott csecsemonek..

Ugyhogy azert embereld mar meg magadat a kurva anyadat verjem szajba te taho paraszt..


kérdőjel
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 8 2018 01:01am
Quote (Smat @ Dec 8 2018 06:47am)
Ez mondjuk nagyon nagy geciseg, nem buziskodnek ilyenekkel ha te lennek, azert legyen mar egy hatar.. Vannak olyan kepek a masodik linken amik azert tenyleg elgondolkodtatnak szerintem mindenkit. Foleg az utolso kep amikor a szantofold kozepen a fazon assa a helyet a halott csecsemonek..

Ugyhogy azert embereld mar meg magadat a kurva anyadat verjem szajba te taho paraszt..



“Az európai mércével mért mélyszegénység Kínában közel félmilliárd embert érint”

Jo kis hely
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 8 2018 01:09am
Amugy en ket kinaival is egyutt dolgozok napi szinten, akik Shouzuban elnek. Volt szerencsem beszelgetni veluk tortenelmi dolgokrol, es politikarol. Nagyjabol egy ovodas tudatlansagaban vannak tartva, pedig ok egyetemet vegzett emberek, jo csaladbol. Mao cetungrol pl azt tanitjak nekik hogy kemenykezu uralkodo volt, aki lehet hogy csinalt egy ket gonosz dolgot, de sokan szerettek es szeretik most is, mert milyen jo vezeto volt.

This post was edited by anyd on Dec 8 2018 01:09am
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Dec 8 2018 01:15am
Quote (anyd @ 8 Dec 2018 07:01)
“Az európai mércével mért mélyszegénység Kínában közel félmilliárd embert érint”

Jo kis hely


1.4 milliard ember el kinaban, 30-35% szerintem egy kicsit meredek szam. Foleg azert mert europai mercevel nezik, magyarul az itt elo emberek 40-50%-a alapbol "csak" szegenynek szamitana, es akkor ahhoz jonne a 30-35% akik melyszegenysegben elnek europai szemmel, magyarul az orszag lakossaganak a kb 80%-a szegeny lenne? Nem hiszem.. Kinai mercevel meg az europai melyszegenyek gazdagnak szamitanak.. Nagyon nagy butasag azt osszehasonlitani hogy a kinai kereset mit er europaban, es forditva is..
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Dec 8 2018 01:18am
Amugy meg kurva egyszeru onnan kopkodni, minden szart elhisztek amit osszefirkalnak a neten, ofc itt is vannak problemak, de nehogy mar europaban meg kolbaszbol legyen a kerites..
Go Back To Magyar Topic List
Prev1336933703371337233734765Next
Add Reply New Topic New Poll