Quote (RRC @ 2 Aug 2014 13:18)
Nemtom, de kurvajo volt
hol a fszban ettél ennyiért? o.O
btw trófea 5500 hétvégén (amúgy csak 3500), két hete voltunk és simán kijött az 5 fogás + ingyen van minden pia korlátlanul (alkohol is, pezsgő stb)
hideg előétel, leves, rák+hal, grillezett, kész étel, desszert
fizetetlen hirdetésünket látták