Quote (BmA_BeMyAngel @ 19 Aug 2015 18:40)
felhívott 1 fejvadász hogy van 1 pályakezdő konstruktőr mérnöki munkalehetőség amire esélyes lennék, először 3 hónap betanulás németországban, aztán 2 év betanulás japánban. szerintem sosem akartam még semmit életemben annyira mint ezt XD
Szerintem a japánokkal a legszarabb dolgozni az egész világon. [az indiaiakkal is ezerszer jobb]
Túl nagy a kulturális szakadék szerintem.
De persze biztos embere válogatja, azért előtte tájékozódj szerintem. Aztán sok szerencsét, ha belevágsz.
This post was edited by CyberPunk666 on Aug 19 2015 12:25pm