d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev13363373383393404765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Aug 19 2015 10:40am
felhívott 1 fejvadász hogy van 1 pályakezdő konstruktőr mérnöki munkalehetőség amire esélyes lennék, először 3 hónap betanulás németországban, aztán 2 év betanulás japánban. szerintem sosem akartam még semmit életemben annyira mint ezt XD
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Aug 19 2015 10:43am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 19 Aug 2015 18:40)
felhívott 1 fejvadász hogy van 1 pályakezdő konstruktőr mérnöki munkalehetőség amire esélyes lennék, először 3 hónap betanulás németországban, aztán 2 év betanulás japánban. szerintem sosem akartam még semmit életemben annyira mint ezt XD


ne örülj csak a belszerveidet akarják
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Aug 19 2015 10:46am
Quote (fahrii @ Aug 19 2015 05:43pm)
ne örülj csak a belszerveidet akarják


még egyébként sincs nagyon minek örülnöm
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 19 2015 10:50am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Aug 19 2015 05:40pm)
felhívott 1 fejvadász hogy van 1 pályakezdő konstruktőr mérnöki munkalehetőség amire esélyes lennék, először 3 hónap betanulás németországban, aztán 2 év betanulás japánban. szerintem sosem akartam még semmit életemben annyira mint ezt XD


ott tali
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 19 2015 11:06am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Aug 19 2015 04:40pm)
felhívott 1 fejvadász hogy van 1 pályakezdő konstruktőr mérnöki munkalehetőség amire esélyes lennék, először 3 hónap betanulás németországban, aztán 2 év betanulás japánban. szerintem sosem akartam még semmit életemben annyira mint ezt XD


én is tudok egy ilyet + kapsz egy port passt amivel szabadon utazhatsz az europa és usa között (a cég állja)
annyi csak, hogy most el kéne utalnod 5900 forintot nekem a közvetítési költség miatt
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Aug 19 2015 11:12am
Quote (Senee @ Aug 19 2015 06:06pm)
én is tudok egy ilyet + kapsz egy port passt amivel szabadon utazhatsz az europa és usa között (a cég állja)
annyi csak, hogy most el kéne utalnod 5900 forintot nekem a közvetítési költség miatt


HOVA UTALJAM?????? PLS ADJ BANKSZÁMLÁT




amúgy nincs benne semmi trix, jelentkeztem náluk 1 állásra ahova nem volt elég tapasztalatom, aztán felhívtak hogy vannak más lehetőségeik, pl ez is

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Aug 19 2015 11:13am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 19 2015 12:24pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 19 Aug 2015 18:40)
felhívott 1 fejvadász hogy van 1 pályakezdő konstruktőr mérnöki munkalehetőség amire esélyes lennék, először 3 hónap betanulás németországban, aztán 2 év betanulás japánban. szerintem sosem akartam még semmit életemben annyira mint ezt XD


Szerintem a japánokkal a legszarabb dolgozni az egész világon. [az indiaiakkal is ezerszer jobb]
Túl nagy a kulturális szakadék szerintem.

De persze biztos embere válogatja, azért előtte tájékozódj szerintem. Aztán sok szerencsét, ha belevágsz.

This post was edited by CyberPunk666 on Aug 19 2015 12:25pm
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Aug 19 2015 12:38pm
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Aug 19 2015 01:07pm
Quote (CyberPunk666 @ Aug 19 2015 07:24pm)
Szerintem a japánokkal a legszarabb dolgozni az egész világon. [az indiaiakkal is ezerszer jobb]
Túl nagy a kulturális szakadék szerintem.

De persze biztos embere válogatja, azért előtte tájékozódj szerintem. Aztán sok szerencsét, ha belevágsz.


a japanokkal nem szar dolgozni hanem kurvasokat kell dolgozni es kizarolag az o modszereikkel/gondolkodasmodjuk szerint. az indiaikkal ellenben nem lehet dolgozni, mert nem szoktak.


amugy szerintem eleg meglepo ha manapsag egy ceg fog egy minimalis tapasztalattal rendelkezo mernokot es helybol 27 honap kepzest fektet bele... hajra mate de en eleg szkeptikusan allnek hozza
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Aug 19 2015 01:11pm
Quote (TresholdOfUniverse @ Aug 19 2015 08:07pm)
a japanokkal nem szar dolgozni hanem kurvasokat kell dolgozni es kizarolag az o modszereikkel/gondolkodasmodjuk szerint. az indiaikkal ellenben nem lehet dolgozni, mert nem szoktak.


amugy szerintem eleg meglepo ha manapsag egy ceg fog egy minimalis tapasztalattal rendelkezo mernokot es helybol 27 honap kepzest fektet bele... hajra mate de en eleg szkeptikusan allnek hozza


most akarják kiépíteni a magyarországi branchet, gondolom van próbaidő illetve szerződést is kell aláírni hogy maradsz utána x évet, meg a képzés alatt is biztos kell dolgozni rendesen
Go Back To Magyar Topic List
Prev13363373383393404765Next
Add Reply New Topic New Poll