d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1336337338339340440Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Feb 16 2011 02:14pm
Quote (Ad4mz @ 16 Feb 2011 16:20)
nicsak ki beszél


Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Feb 16 2011 04:19pm
tetkó dizájn(ok)
gondoltam bepostolom, hatha valaki kivancsi rajuk :}

http://img806.imageshack.us/img806/5905/dscf5057.jpg
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Feb 16 2011 04:33pm
Quote (Moonflow @ 17 Feb 2011 00:19)
tetkó dizájn(ok)
gondoltam bepostolom, hatha valaki kivancsi rajuk :}

http://img806.imageshack.us/img806/5905/dscf5057.jpg


actually tetszik

a bal felső sarokban a 3 golyó mellett az a vitorlaszerű szimbólum az mi akar lenni?
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Feb 16 2011 04:40pm
Quote (bbaallaaggee @ 16 Feb 2011 23:33)
actually tetszik

a bal felső sarokban a 3 golyó mellett az a vitorlaszerű szimbólum az mi akar lenni?


egy ilyen "arcane rune" szimbolum, mivel akarok majd tetovaltatni magamra self-made runakat, es most nezegetem, hogy mifele keppen lehet rajzolni oket, etc
a masik oldalon is egy ilyen szimbolum van, jobb felsoben
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Feb 16 2011 04:43pm
Quote (Moonflow @ 17 Feb 2011 00:40)
egy ilyen "arcane rune" szimbolum, mivel akarok majd tetovaltatni magamra self-made runakat, es most nezegetem, hogy mifele keppen lehet rajzolni oket, etc
a masik oldalon is egy ilyen szimbolum van, jobb felsoben


aham... hát amíg vitorlának hittem, jobban tetszet...
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Feb 16 2011 04:44pm
Quote (bbaallaaggee @ 16 Feb 2011 23:43)
aham... hát amíg vitorlának hittem, jobban tetszet...


Jo, hat nem is vitorla szimbolumokat fogok magamra rakatni, csak rajzolgatom oket, hogy lassam hogy allnak ossze
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Feb 16 2011 04:48pm
Quote (Moonflow @ 17 Feb 2011 00:19)
tetkó dizájn(ok)
gondoltam bepostolom, hatha valaki kivancsi rajuk :}

http://img806.imageshack.us/img806/5905/dscf5057.jpg


szerintem jól néz ki
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Feb 17 2011 08:19am
Hello emberek!

Elég sok PM-et kapok még GFX-es munkákkal kapcsoaltosan, szóval leírom itt is, hogy sajnos most jött el az a pillanat, hogy nem nagyon fogok már elvállalni ilyeneket. Kevés a szabadidőm, ami viszont másra kell. :)

Szóval osszátok be amit eddig kitermeltem, majd párszáz év után lehet sokat fognak érni! :D

Písz
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Feb 17 2011 08:48am
Quote (N4aBz @ Feb 11 2011 03:11pm)
Ha valaki ráérne, csinálna nekem egy Heroes 3-as siget? Ne legyen annyira bonyolult, és preferálnám ha esetleg a háttérbe lenne egy necro vár.

Offer fg, és egy big thx.


bump ^^
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Feb 17 2011 09:54am
Quote (Fezmin @ 17 Feb 2011 14:19)
Hello emberek!

Elég sok PM-et kapok még GFX-es munkákkal kapcsoaltosan, szóval leírom itt is, hogy sajnos most jött el az a pillanat, hogy nem nagyon fogok már elvállalni ilyeneket. Kevés a szabadidőm, ami viszont másra kell. :)

Szóval osszátok be amit eddig kitermeltem, majd párszáz év után lehet sokat fognak érni! :D

Písz


Hajtasz a TT-re MI
Go Back To Magyar Topic List
Prev1336337338339340440Next
Closed New Topic New Poll