Quote (bbaallaaggee @ 16 Feb 2011 23:33)
actually tetszik
a bal felső sarokban a 3 golyó mellett az a vitorlaszerű szimbólum az mi akar lenni?
egy ilyen "arcane rune" szimbolum, mivel akarok majd tetovaltatni magamra self-made runakat, es most nezegetem, hogy mifele keppen lehet rajzolni oket, etc
a masik oldalon is egy ilyen szimbolum van, jobb felsoben