d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1336733683369337033714765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Dec 5 2018 04:44pm
Hazajöttem 8 ora varosnezes utan, le akarok feküdni erre a munkatarsam pasija a hanyasaban fetreng.

Tudtam elöre hogy nem kene masokkal egy szallasba menni.
Member
Posts: 994
Joined: Feb 22 2018
Gold: 89.60
Dec 5 2018 04:56pm
Quote (Karan2_Returned @ Dec 5 2018 11:44pm)
Hazajöttem 8 ora varosnezes utan, le akarok feküdni erre a munkatarsam pasija a hanyasaban fetreng.

Tudtam elöre hogy nem kene masokkal egy szallasba menni.


mit csinal a munkatarsad pasija a lakasodban?
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Dec 5 2018 04:59pm
Quote (FaceOfInsanity @ 5 Dec 2018 22:56)
mit csinal a munkatarsad pasija a lakasodban?


a hányásában fetreng
Member
Posts: 994
Joined: Feb 22 2018
Gold: 89.60
Dec 5 2018 05:20pm
Quote (MarcusD @ Dec 5 2018 11:59pm)
a hányásában fetreng


Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Dec 5 2018 06:21pm
Quote (FaceOfInsanity @ 5 Dec 2018 23:20)


Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Dec 6 2018 01:43am
Quote (FaceOfInsanity @ Dec 5 2018 11:56pm)
mit csinal a munkatarsad pasija a lakasodban?


Lisszabonban vagyunk, kibereltek a munkatarsaim egy 6 szobas hatalmas lakast es mondtak jöhetek ingyert ugyhogy mondtam okj.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Dec 6 2018 02:37am
Quote (Karan2_Returned @ 5 Dec 2018 22:44)
Hazajöttem 8 ora varosnezes utan, le akarok feküdni erre a munkatarsam pasija a hanyasaban fetreng.

Tudtam elöre hogy nem kene masokkal egy szallasba menni.


Kuldd ki a munkatarsad es hugyozz bele a pasija szajaba.
4 teh lulz ofc
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Dec 6 2018 02:42am
Quote (Smat @ 6 Dec 2018 09:37)
Kuldd ki a munkatarsad es hugyozz bele a pasija szajaba.
4 teh lulz ofc


csak ne köpje ki, különben kiborul a bili
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 7 2018 01:13am
A ceges karacsony beoltozos, es en xavier profnak oltoztem.
Gondoltam jo pen lenne kerekesszekben bemenni is, nem csak tolni.
Kibaszott faraszto es nem is olyan konnyu pl villamosra fel vagy le...
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Dec 7 2018 01:16am
Quote (CyberPunk666 @ Dec 7 2018 09:13am)
A ceges karacsony beoltozos, es en xavier profnak oltoztem.
Gondoltam jo pen lenne kerekesszekben bemenni is, nem csak tolni.
Kibaszott faraszto es nem is olyan konnyu pl villamosra fel vagy le...


????
Go Back To Magyar Topic List
Prev1336733683369337033714765Next
Add Reply New Topic New Poll