Quote (Oberon_os @ Dec 4 2018 08:14pm)
Nem vagyok egy pénzügyi zseni, de nagy tőkével válság idején lehet ezt azt kezdeni, nem? Úgy tűnik, tőke az van már. Másrészt láttam amit láttam, és mivel 2018-at írunk és nem 1970-et, persze nem mondok el nyilvánosan semmilyen elméletet, mert szólásszabadság van. De a sört szeretem...
Egyébként válság = menekülteket nem bírta el a gazdaság, ez egyértelmű, mindenki látja. :D 2015 óta megy ez a szöveg, szóval biztos igaz. Majd felhozzák mely országban okozott csődöt tudjukki, csak hogy anyagi javait dagassza, most is ez történik.
A szocikat egyébként sokkal durvábban sújtotta a saját hülyeségük, mint a válság. Öszöd, meg úgy Gy.F. egymagában. Ha nem magukat rúgják tökön, nem lenne ennyire egyértelmű a mostani helyzet.
A kovetkezo valasag mar tenyleg a nyakunkon van, csak senki se tudja mi lesz a kivaltoja. Es amint az eljon, a fideszt a sajat szavazoi fogjak lampavasra huzni, ok lesznek a legcsalodottabbak, nem azok akik mar most is latjak hogy egy szarbol epult kartyavar a magyar gazdasag