d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1336633673368336933705001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 31 2014 06:44pm
Quote (TresholdOfUniverse @ Aug 1 2014 01:42am)
akkor minek emselsz rola??


für die lülz
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Aug 1 2014 12:55am
Quote (josheide @ Jul 31 2014 11:24pm)
En erre kaptam eletem elso warnjat.

De csinald csak :D


Mert nem fizetett, politikai hirdetések voltak
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
Aug 1 2014 01:09am
tfw utolsó munkanap
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 1 2014 01:22am
Quote (HunIndex @ Aug 1 2014 07:09am)
tfw utolsó munkanap


megnyerem a lottót én se dolgozom többet
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
Aug 1 2014 01:31am
hátha tudna valaki segíteni.
Egy kastélyt keresek, de nem tudom melyik az. Általános iskolás koromba jártam ott kb. Egyik különlegessége, hogy volt egy terem, ahol vörös márvány oszlopok voltak, de nem sima oszlop forma, hanem csavar alakú volt, illetve hogy hátul hatalmas füves udvara volt, és voltak hatalmas platán fák, amik nagyon sok száz évesek voltak. Talán még felújítási munkálatok is folytak akkor. Ha véletlen tudja valaki hogy melyik az azt tökre megköszönném.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 1 2014 01:45am
Quote (HunIndex @ Aug 1 2014 07:31am)
hátha tudna valaki segíteni.
Egy kastélyt keresek, de nem tudom melyik az. Általános iskolás koromba jártam ott kb. Egyik különlegessége, hogy volt egy terem, ahol vörös márvány oszlopok voltak, de nem sima oszlop forma, hanem csavar alakú volt, illetve hogy hátul hatalmas füves udvara volt, és voltak hatalmas platán fák, amik nagyon sok száz évesek voltak. Talán még felújítási munkálatok is folytak akkor. Ha véletlen tudja valaki hogy melyik az azt tökre megköszönném.


kőszeg
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 1 2014 02:01am
Quote (Senee @ Aug 1 2014 07:45am)
kőszeg


faszt! fertőd
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Aug 1 2014 02:20am
t-mobilenál mi az az e-pack?

nvm

This post was edited by Anarkin on Aug 1 2014 02:20am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 1 2014 02:31am
Quote (Anarkin @ Aug 1 2014 08:20am)
t-mobilenál mi az az e-pack?

nvm


internetes csomag
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Aug 1 2014 02:50am


:DDDDD
Go Back To Magyar Topic List
Prev1336633673368336933705001Next
Closed New Topic New Poll