Quote (-joey- @ 4 Dec 2018 09:44)
Please elaborate.
Az MSZP kormányt is bedöntötte a válság, pedig ők tizedannyit loptak, mint a mostani. A mai állapotokat csak addig tudja fenntartani a fidesz, amíg külföldről jön a pénz.
És azt tudjuk, hogy az egyszerű embernek még a vizitdíj is mennyire fájt vagy az internetadó.
Nem vagyok egy pénzügyi zseni, de nagy tőkével válság idején lehet ezt azt kezdeni, nem? Úgy tűnik, tőke az van már. Másrészt láttam amit láttam, és mivel 2018-at írunk és nem 1970-et, persze nem mondok el nyilvánosan semmilyen elméletet, mert szólásszabadság van. De a sört szeretem...
Egyébként válság = menekülteket nem bírta el a gazdaság, ez egyértelmű, mindenki látja.

2015 óta megy ez a szöveg, szóval biztos igaz. Majd felhozzák mely országban okozott csődöt tudjukki, csak hogy anyagi javait dagassza, most is ez történik.
A szocikat egyébként sokkal durvábban sújtotta a saját hülyeségük, mint a válság. Öszöd, meg úgy Gy.F. egymagában. Ha nem magukat rúgják tökön, nem lenne ennyire egyértelmű a mostani helyzet.