Quote (-joey- @ Dec 3 2018 03:41pm)
Tudom, hogy nem lenne szabad ilyet kívánni, de jöhetne már egy újabb gazdasági válság, akkor végre lehullna a lepel arról a sok hazugságról, amivel a kormány tömi az emberek fejét, hogy mennyivel jobb lett az életszínvonal, mennyi fejlesztés valósult meg stb. Kibaszott Patyomkin-falu ez az ország.
szerintem nem
az eu büntet minket, soros györgy akcióba lendült, minden vagyonát beveti ellenünk, hogy nekünk rossz legyen
most legyetek erősek honfitársaim, ez a mi háborúnk, szerencsére fegyverrel nem kell harcolnunk úgy mint párizsban teszik mert attól megvédtelek titeket de etcetc