d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1336433653366336733684765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 3 2018 04:27pm
Quote (-joey- @ Dec 3 2018 03:41pm)
Tudom, hogy nem lenne szabad ilyet kívánni, de jöhetne már egy újabb gazdasági válság, akkor végre lehullna a lepel arról a sok hazugságról, amivel a kormány tömi az emberek fejét, hogy mennyivel jobb lett az életszínvonal, mennyi fejlesztés valósult meg stb. Kibaszott Patyomkin-falu ez az ország.


szerintem nem
az eu büntet minket, soros györgy akcióba lendült, minden vagyonát beveti ellenünk, hogy nekünk rossz legyen
most legyetek erősek honfitársaim, ez a mi háborúnk, szerencsére fegyverrel nem kell harcolnunk úgy mint párizsban teszik mert attól megvédtelek titeket de etcetc
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Dec 4 2018 02:17am
Quote (-joey- @ 3 Dec 2018 15:41)
Tudom, hogy nem lenne szabad ilyet kívánni, de jöhetne már egy újabb gazdasági válság, akkor végre lehullna a lepel arról a sok hazugságról, amivel a kormány tömi az emberek fejét, hogy mennyivel jobb lett az életszínvonal, mennyi fejlesztés valósult meg stb. Kibaszott Patyomkin-falu ez az ország.


Azt azért vágod, hogy kedvezne nekik egy válság?
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Dec 4 2018 02:20am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Dec 4 2018 02:44am
Quote (Oberon_os @ Dec 4 2018 09:17am)
Azt azért vágod, hogy kedvezne nekik egy válság?


Please elaborate.
Az MSZP kormányt is bedöntötte a válság, pedig ők tizedannyit loptak, mint a mostani. A mai állapotokat csak addig tudja fenntartani a fidesz, amíg külföldről jön a pénz.
És azt tudjuk, hogy az egyszerű embernek még a vizitdíj is mennyire fájt vagy az internetadó.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Dec 4 2018 02:59am
Quote (-joey- @ 4 Dec 2018 10:44)
Please elaborate.
Az MSZP kormányt is bedöntötte a válság, pedig ők tizedannyit loptak, mint a mostani. A mai állapotokat csak addig tudja fenntartani a fidesz, amíg külföldről jön a pénz.
És azt tudjuk, hogy az egyszerű embernek még a vizitdíj is mennyire fájt vagy az internetadó.


mondjuk az internetado alapbol elegge pofanbaszna
nem is tudom hany forint volt 1giga adatforgalom,de mostmar tok normalis, hogy 1 game 40-50giga.
1 random patch is 2-3-4gigas tud lenni.
szep lenne ezek utan fizetni

150ft/1gb, how about no

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Dec 4 2018 03:04am
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Dec 4 2018 04:30am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 4 Dec 2018 08:20)


még ha nem is értene vele egyet, egyáltalán szabad neki ezt kimondania egy ATVn?
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 4 2018 07:54am
Quote (-joey- @ Dec 4 2018 09:44am)
Please elaborate.
Az MSZP kormányt is bedöntötte a válság, pedig ők tizedannyit loptak, mint a mostani. A mai állapotokat csak addig tudja fenntartani a fidesz, amíg külföldről jön a pénz.
És azt tudjuk, hogy az egyszerű embernek még a vizitdíj is mennyire fájt vagy az internetadó.


en sem latok belso kapacitast arra, hogy megdoljon ez a rendszer, kulso hatasra lesz szukseg
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Dec 4 2018 10:35am
Holnap megyek Lisszabonba, iso ötletek mit lehet csinalni
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 4 2018 10:37am
Quote (Karan2_Returned @ Dec 4 2018 05:35pm)
Holnap megyek Lisszabonba, iso ötletek mit lehet csinalni


vmi továbbképzés? :o
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Dec 4 2018 10:38am
Quote (Karan2_Returned @ 4 Dec 2018 18:35)
Holnap megyek Lisszabonba, iso ötletek mit lehet csinalni


jspzni
Go Back To Magyar Topic List
Prev1336433653366336733684765Next
Add Reply New Topic New Poll