d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1336333643365336633674765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Dec 3 2018 08:37am
Quote (Fej @ 3 Dec 2018 16:32)
nemeth sziszi is megmondta h tul sok a diplomas, nekunk gyari munkasok kellenek, kozmunkat mindenkinek!


hat valszeg azert, mert a kutyanak sincs kedve a gyarban melozni 2-3 muszakban minimalberert
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Dec 3 2018 08:41am
Tudom, hogy nem lenne szabad ilyet kívánni, de jöhetne már egy újabb gazdasági válság, akkor végre lehullna a lepel arról a sok hazugságról, amivel a kormány tömi az emberek fejét, hogy mennyivel jobb lett az életszínvonal, mennyi fejlesztés valósult meg stb. Kibaszott Patyomkin-falu ez az ország.
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Dec 3 2018 08:42am
Quote (Fej @ Dec 3 2018 03:32pm)
nemeth sziszi is megmondta h tul sok a diplomas, nekunk gyari munkasok kellenek, kozmunkat mindenkinek!


400 órás túlóramaximummal.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Dec 3 2018 08:43am
Quote (-joey- @ 3 Dec 2018 15:41)
Tudom, hogy nem lenne szabad ilyet kívánni, de jöhetne már egy újabb gazdasági válság, akkor végre lehullna a lepel arról a sok hazugságról, amivel a kormány tömi az emberek fejét, hogy mennyivel jobb lett az életszínvonal, mennyi fejlesztés valósult meg stb. Kibaszott Patyomkin-falu ez az ország.


vagy csak valaki siman lelohetne mar vegre o1g-t (tudom, nem lenne szabad ilyet kivanni)

/e: mondjuk valoszinu martirt csinalnanak belole es azt a szartengert amit elotte csinalt siman elfelejtenek, szoval ne lojjek le

inkabb jojjon hozzank betonozni minimalberert

This post was edited by Fej on Dec 3 2018 09:02am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Dec 3 2018 08:55am
Quote (-joey- @ Dec 3 2018 03:41pm)
Tudom, hogy nem lenne szabad ilyet kívánni, de jöhetne már egy újabb gazdasági válság, akkor végre lehullna a lepel arról a sok hazugságról, amivel a kormány tömi az emberek fejét, hogy mennyivel jobb lett az életszínvonal, mennyi fejlesztés valósult meg stb. Kibaszott Patyomkin-falu ez az ország.


szerintem van ra eleg nagy esely a következö 2-3 evben
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Dec 3 2018 08:59am
Quote (Karan2_Returned @ Dec 3 2018 03:55pm)
szerintem van ra eleg nagy esely a következö 2-3 evben


A lényeg, hogy addigra moonoljon a kriptóm, aztán tőlem meg is dögölhet mélyszegénységben az összes nyomorult, aki ezekre a férgekre szavazott.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 3 2018 09:03am
Quote (-joey- @ Dec 3 2018 03:59pm)
A lényeg, hogy addigra moonoljon a kriptóm, aztán tőlem meg is dögölhet mélyszegénységben az összes nyomorult, aki ezekre a férgekre szavazott.


vegyel melle par lottot is XD
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Dec 3 2018 09:04am
Quote (-joey- @ 3 Dec 2018 16:59)
A lényeg, hogy addigra moonoljon a kriptóm, aztán tőlem meg is dögölhet mélyszegénységben az összes nyomorult, aki ezekre a férgekre szavazott.


es akkor bejon 5000000000000000000000 migrancs , kosz
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Dec 3 2018 01:53pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Dec 3 2018 04:04pm)
es akkor bejon 5000000000000000000000 migrancs , kosz


Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Dec 3 2018 02:31pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1336333643365336633674765Next
Add Reply New Topic New Poll