Quote (-joey- @ 3 Dec 2018 15:41)
Tudom, hogy nem lenne szabad ilyet kívánni, de jöhetne már egy újabb gazdasági válság, akkor végre lehullna a lepel arról a sok hazugságról, amivel a kormány tömi az emberek fejét, hogy mennyivel jobb lett az életszínvonal, mennyi fejlesztés valósult meg stb. Kibaszott Patyomkin-falu ez az ország.
vagy csak valaki siman lelohetne mar vegre o1g-t (tudom, nem lenne szabad ilyet kivanni)
/e: mondjuk valoszinu martirt csinalnanak belole es azt a szartengert amit elotte csinalt siman elfelejtenek, szoval ne lojjek le
inkabb jojjon hozzank betonozni minimalberert
This post was edited by Fej on Dec 3 2018 09:02am