d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1336233633364336533664765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Dec 3 2018 07:07am
Quote (jarabekg @ Dec 3 2018 01:50pm)
amugy ezert is kibaszottul karos, hogy elkuldik a ceut.

Azoknak akik alapra kimentek kulfoldre, az egyetlen quality pick a ceu volt mesterre, hogy vissza tudjanak jonni az orszagba.


Most már végleges. Megy a CEU.

Ez Magyarország szégyene tbh.

Mi jön még ezután? Könyveket égetnek el?
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 3 2018 07:12am
Quote (-joey- @ Dec 3 2018 02:07pm)
Most már végleges. Megy a CEU.

Ez Magyarország szégyene tbh.

Mi jön még ezután? Könyveket égetnek el?


Szeptemberben beszélgettem egy afganisztáni CEU finance-es alumnusszal. Kérdezte tőle, hogy miért a finance-t választotta. Azt mondta, hgy miután megszerezte az első diplomáját a ceun, visszament aganisztánba, és lecsukták 3 évre, mert soros ügynök. Ezután jött vissza ide csinálni még egy mestert, mert ez volt a legkönnyebb kiút.

Őszintén rémisztő, de nem akarok tipeket adni a királyunknak.

This post was edited by jarabekg on Dec 3 2018 07:12am
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Dec 3 2018 07:16am
Quote (jarabekg @ Dec 3 2018 03:12pm)
Szeptemberben beszélgettem egy afganisztáni CEU finance-es alumnusszal. Kérdezte tőle, hogy miért a finance-t választotta. Azt mondta, hgy miután megszerezte az első diplomáját a ceun, visszament aganisztánba, és lecsukták 3 évre, mert soros ügynök. Ezután jött vissza ide csinálni még egy mestert, mert ez volt a legkönnyebb kiút.

Őszintén rémisztő, de nem akarok tipeket adni a királyunknak.


?????
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Dec 3 2018 07:25am
Quote (jarabekg @ 3 Dec 2018 14:12)
Szeptemberben beszélgettem egy afganisztáni CEU finance-es alumnusszal. Kérdezte tőle, hogy miért a finance-t választotta. Azt mondta, hgy miután megszerezte az első diplomáját a ceun, visszament aganisztánba, és lecsukták 3 évre, mert soros ügynök. Ezután jött vissza ide csinálni még egy mestert, mert ez volt a legkönnyebb kiút.

Őszintén rémisztő, de nem akarok tipeket adni a királyunknak.


Szerintem a következő az a maradék sajtó elleni keményebb fellépés.

A 444 és az index még mindig nagyon szabadon írhatnak a rendszer visszaéléseiről, ha feltárnak vmi súlyosabb ügyet, én simán elképzelem hogy eltüntetik az újságírót...

A másik vonal, amin el tudom képzelni, hogy a kormány elindul az a melegek - drogosok még keményebb szankcionálása.

Ez általában bejön a konzervativ szavazóknak, Putin is évek óta tolja.

De ne legyen igazam és legyen már vége ennek a rémálomnak.
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Dec 3 2018 07:28am
Quote (josheide @ Dec 3 2018 03:25pm)
Szerintem a következő az a maradék sajtó elleni keményebb fellépés.

A 444 és az index még mindig nagyon szabadon írhatnak a rendszer visszaéléseiről, ha feltárnak vmi súlyosabb ügyet, én simán elképzelem hogy eltüntetik az újságírót...

A másik vonal, amin el tudom képzelni, hogy a kormány elindul az a melegek - drogosok még keményebb szankcionálása.

Ez általában bejön a konzervativ szavazóknak, Putin is évek óta tolja.

De ne legyen igazam és legyen már vége ennek a rémálomnak.


termeszetesen mindezeket a csaladok vedelme miatt))
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 3 2018 07:31am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Dec 3 2018 02:28pm)
termeszetesen mindezeket a csaladok vedelme miatt))


egni fogsz ricsardka, pedig az egyetlen bunod, hogy kell mate penisze ((
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Dec 3 2018 07:31am
milyen aranyos mikor fideszes kormanyszovivo, kovacs zolika beszel arrol miert is kene elmennie a ceu-nak, mikor o is ott vegzett (meg még a jó ég tudja hányan a fideszből)
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Dec 3 2018 07:46am
Quote (jarabekg @ Dec 3 2018 03:31pm)
egni fogsz ricsardka, pedig az egyetlen bunod, hogy kell mate penisze ((


kinek nem kene mate penisze? :S....
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Dec 3 2018 08:31am
Quote (Fej @ 3 Dec 2018 15:31)
milyen aranyos mikor fideszes kormanyszovivo, kovacs zolika beszel arrol miert is kene elmennie a ceu-nak, mikor o is ott vegzett (meg még a jó ég tudja hányan a fideszből)


buta embereket konnyebb manipulalni
lehet kovire bezarjak az osszes iskolat is, nehogy vki tudjon irni/olvasni
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Dec 3 2018 08:32am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 3 Dec 2018 15:31)
buta embereket konnyebb manipulalni
lehet kovire bezarjak az osszes iskolat is, nehogy vki tudjon irni/olvasni


nemeth sziszi is megmondta h tul sok a diplomas, nekunk gyari munkasok kellenek, kozmunkat mindenkinek!
Go Back To Magyar Topic List
Prev1336233633364336533664765Next
Add Reply New Topic New Poll