Quote (jarabekg @ 3 Dec 2018 14:12)
Szeptemberben beszélgettem egy afganisztáni CEU finance-es alumnusszal. Kérdezte tőle, hogy miért a finance-t választotta. Azt mondta, hgy miután megszerezte az első diplomáját a ceun, visszament aganisztánba, és lecsukták 3 évre, mert soros ügynök. Ezután jött vissza ide csinálni még egy mestert, mert ez volt a legkönnyebb kiút.
Őszintén rémisztő, de nem akarok tipeket adni a királyunknak.
Szerintem a következő az a maradék sajtó elleni keményebb fellépés.
A 444 és az index még mindig nagyon szabadon írhatnak a rendszer visszaéléseiről, ha feltárnak vmi súlyosabb ügyet, én simán elképzelem hogy eltüntetik az újságírót...
A másik vonal, amin el tudom képzelni, hogy a kormány elindul az a melegek - drogosok még keményebb szankcionálása.
Ez általában bejön a konzervativ szavazóknak, Putin is évek óta tolja.
De ne legyen igazam és legyen már vége ennek a rémálomnak.