Quote (AngryBug @ 31 Jul 2014 22:30)
nem nyitok neki progress topicot, de augusztus 5.-én megyek a CT, Tumormarker eredményért, és ha azok rendben lesznek akkor az garantálja hogy életem végéig egészséges leszek (az orvosom szerint)
drukkoljatok :))))
Max akkor ha tobbet nem jspzel utana.
Inb4 az orvos nem ismeri ezt a helyet.