d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1336133623363336433655001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jul 31 2014 02:23pm
Quote (szabika @ 31 Jul 2014 22:12)
bent maradt kontaktlencsém így estére
levetkőztem, full naked, indulok fürdőbe lehajolok hogy megnézzem hol a papucs az ágy alatt, mert nem találom
for sum reason hátranézek

tükörből szembe néz velem a segglyukam...illetve csak a helye, mert a szőrtől nem látni
i've never seen myself from this side.
mostmár értem miért mondták hogy nem-e akarom megritkítani


asszony már kidobott a fürdőbe aludni?
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 31 2014 02:27pm
Quote (MarcusD @ 31 Jul 2014 22:23)
asszony már kidobott a fürdőbe aludni?


Felengedte a pincebol :^)
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jul 31 2014 02:30pm
nem nyitok neki progress topicot, de augusztus 5.-én megyek a CT, Tumormarker eredményért, és ha azok rendben lesznek akkor az garantálja hogy életem végéig egészséges leszek (az orvosom szerint)
drukkoljatok :))))

e: annyira durva visszagondolni, mikor megtudtam hogy hasban májban tüdőben is áttét van, és hónapjaim lettek volna hátra.. és most ittvagyok gyógyultam

This post was edited by AngryBug on Jul 31 2014 02:31pm
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 31 2014 02:31pm
Quote (AngryBug @ 31 Jul 2014 22:30)
nem nyitok neki progress topicot, de augusztus 5.-én megyek a CT, Tumormarker eredményért, és ha azok rendben lesznek akkor az garantálja hogy életem végéig egészséges leszek (az orvosom szerint)
drukkoljatok :))))


Max akkor ha tobbet nem jspzel utana.
Inb4 az orvos nem ismeri ezt a helyet.
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 31 2014 02:44pm
aki megcsinálta ezt a Jana reklámot, annak a 20 év loopoltatnám a How To Fedora videót
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 31 2014 02:47pm
Meghalt egy zsiráf, mert szállítás közben beverte a fejét egy hídba az autópályán

XD
na afk
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 31 2014 02:50pm


Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jul 31 2014 03:06pm
megint melo
kosz orban
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jul 31 2014 03:07pm
Quote (GoreKnight9 @ Jul 31 2014 10:06pm)
megint melo
kosz orban


en is kaptam szombatra ;(
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 31 2014 03:09pm
Quote (GoreKnight9 @ Jul 31 2014 11:06pm)
megint melo
kosz orban


Quote (Taszilo.^ @ Jul 31 2014 11:07pm)
en is kaptam szombatra ;(


szar lehet a plebejusok elete
Go Back To Magyar Topic List
Prev1336133623363336433655001Next
Closed New Topic New Poll