d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1336033613362336333644765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 29 2018 01:43pm
Nincs net pedig sorozatot akarok nezni
Kosz Telekom kosz Joey
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 29 2018 02:02pm
Quote (Cpt_Ghost @ 29 Nov 2018 21:43)
Nincs net pedig sorozatot akarok nezni
Kosz Telekom kosz Joey


mostmar maonak is meg kell koszonni
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Nov 29 2018 05:52pm
Quote (TassassinHc @ 29 Nov 2018 18:21)
Megvan, Mao ce-Smat azért kommentál így, hogy legyen esélye elhagyni az országot...
De fehér vagy, szerintem eleve mínuszból indulsz.

https://hvg.hu/tudomany/20181128_kina_tarsadalmi_kreditrendszer_pontszam_megfigyeles_digitalis_diktatura


Elvileg meg csak pekingben van ez a rendszer, de ezt nehezen hiszem el, voltam pekingben kb 2 honapja, szoval kivancsi vagyok hogy hova rakott be ez a pontrendszer a 2 napos tura utan. Mindenkeppen erdekes egy dolog, termeszetesen nem jo hogy meg azt is tudjak hogy mikor szarsz, de mindenkeppen futurisztikus az biztos.
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Nov 29 2018 06:14pm
Quote (Smat @ 29 Nov 2018 23:52)
Elvileg meg csak pekingben van ez a rendszer, de ezt nehezen hiszem el, voltam pekingben kb 2 honapja, szoval kivancsi vagyok hogy hova rakott be ez a pontrendszer a 2 napos tura utan. Mindenkeppen erdekes egy dolog, termeszetesen nem jo hogy meg azt is tudjak hogy mikor szarsz, de mindenkeppen futurisztikus az biztos.


ez inkább "alapvető emberi jogokat megvonó" mint futurisztikus

de aztán lehet hogy lassan egybe folyik a kettő
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Nov 29 2018 06:51pm
Quote (MarcusD @ 30 Nov 2018 00:14)
ez inkább "alapvető emberi jogokat megvonó" mint futurisztikus

de aztán lehet hogy lassan egybe folyik a kettő


Lehet, most a napokban volt egy cikk valami genmodositott magzatokrol vagy valami hasonlo, az mondjuk jobban zavarna mint ilyen mindennapos dolog imo, de a kettot ofc nem lehet osszehasonlitani.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Nov 29 2018 07:02pm
Quote (Smat @ Nov 30 2018 02:51am)
Lehet, most a napokban volt egy cikk valami genmodositott magzatokrol vagy valami hasonlo, az mondjuk jobban zavarna mint ilyen mindennapos dolog imo, de a kettot ofc nem lehet osszehasonlitani.


???
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Nov 29 2018 07:13pm
Quote (Smat @ 30 Nov 2018 00:51)
Lehet, most a napokban volt egy cikk valami genmodositott magzatokrol vagy valami hasonlo, az mondjuk jobban zavarna mint ilyen mindennapos dolog imo, de a kettot ofc nem lehet osszehasonlitani.


szerintem azért nem lehet összehasonlítani, mert kurva sok dolog ami triggereli az embereket igazából semmi kihatása nincs az életükre

tudom h ez kína meg minden de szerintem a nyugati államok sincsenek túl messze attól hogy beiktassanak egy rendszert amivel mindenkinek az ánuszába is felhelyeznek egy kamerát és tudják 24/7 hogy mit csinál/vásárol/eszik etc. és elkönyvelik h "terrorizmus ellen van erre szükség"

nem igazán venném jó néven ha nem kapnék meg valami munkát amire jelentkezek csak mert az elmúlt hétben 80 órát path of exileztem vagy mert 6 éve lefaggotöztem valakit redditen

This post was edited by MarcusD on Nov 29 2018 07:13pm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 29 2018 07:26pm
Quote (cowding @ 30 Nov 2018 02:02)
???


Nem olvastal a CRISPR babykrol?
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Nov 30 2018 12:06am
Quote (AngryBug @ 27 Nov 2018 13:10)
Gondoltam bejelentem az updatet magammal kapcsolatban. Akinek egyszer daganatos betegsége volt, el lesz baszva az élete.
2012-ben lettem daganatos beteg, eljutottam oda, hogy a legutóbbi műtét után 5 évvel most már tünetmentesnek lettem nyilvánítva.
1 éve elmentem munkaalkalmassági vizsgálatra, valami 58%-ban testi károsodott vagyok, fizikai munkát nem végezhetek, szakács szakmát elhagyhattam, és elkezdtem a nulláról újra felépíteni az életem 27 évesen, újra suliba járok immár informatikai ágon.
Most mint kiderült a kemoterápia késői mellékhatásaként lett egy vénás elégtelenségem, vagy trombózisom, faszom tudja. holnap megyek sürgősségi érsebészetre.

Nem tudom mi lesz srácok, nekem rohadtul elegem van az életből, és kurvára nincs kedvem újra keresztülmenni műtéteken, hogy utána boldogan próbáljak úgy élni, mintha minden fasza lenne, mintha semmi se történt volna, mert az élet ugyanezt várja el tőled.

e: csak belegondolok abba, hogy a tesztoszteron miatt kell szúrnom magam, a vérhígítás miatt kell majd szúrnom magam, ezek miatt kontroll vérvételre kell járnom, és az onkológiai vérvételekre is el kell járnom, már nemtudom mit gondoljak...


Van benned is már pár km... Ha eddig eljutottál, ne add fel, ne legyen hiábavaló az, ami mögötted van.
Bár könnyű helyzetből beszélek én is.
Drukkolok!
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Nov 30 2018 11:21am
Quote (TrollBoss @ Nov 27 2018 02:33pm)
szécsi bazmeg vettem egy passatot



Milyet, b5,6,7? Motorja?
(Egyébként én eladtam a passatomat, és vettem egy opc opel corsat, yolo)

This post was edited by rapiddani on Nov 30 2018 11:22am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1336033613362336333644765Next
Add Reply New Topic New Poll