Quote (AngryBug @ 27 Nov 2018 13:10)
Gondoltam bejelentem az updatet magammal kapcsolatban. Akinek egyszer daganatos betegsége volt, el lesz baszva az élete.
2012-ben lettem daganatos beteg, eljutottam oda, hogy a legutóbbi műtét után 5 évvel most már tünetmentesnek lettem nyilvánítva.
1 éve elmentem munkaalkalmassági vizsgálatra, valami 58%-ban testi károsodott vagyok, fizikai munkát nem végezhetek, szakács szakmát elhagyhattam, és elkezdtem a nulláról újra felépíteni az életem 27 évesen, újra suliba járok immár informatikai ágon.
Most mint kiderült a kemoterápia késői mellékhatásaként lett egy vénás elégtelenségem, vagy trombózisom, faszom tudja. holnap megyek sürgősségi érsebészetre.
Nem tudom mi lesz srácok, nekem rohadtul elegem van az életből, és kurvára nincs kedvem újra keresztülmenni műtéteken, hogy utána boldogan próbáljak úgy élni, mintha minden fasza lenne, mintha semmi se történt volna, mert az élet ugyanezt várja el tőled.
e: csak belegondolok abba, hogy a tesztoszteron miatt kell szúrnom magam, a vérhígítás miatt kell majd szúrnom magam, ezek miatt kontroll vérvételre kell járnom, és az onkológiai vérvételekre is el kell járnom, már nemtudom mit gondoljak...
Van benned is már pár km... Ha eddig eljutottál, ne add fel, ne legyen hiábavaló az, ami mögötted van.
Bár könnyű helyzetből beszélek én is.
Drukkolok!