Quote (TresholdOfUniverse @ Aug 19 2015 12:49pm)
ha egy ilyennek nem kell vedekeznie pillanatok alatt foldrekuld egy ilyen senee fele tagot(minden bizonnyal engemis)
nem is ertem hogyan gondoljatok ezt a ringben futkoraszast
én voltam még kempoban eger kupán országos második (3 indulóból :X:XD:XD:)
és kempoban is volt földharc, állóharc, dobások etc
kék öves voltam hehe még mindig megvan az övem, 4 évig toltam
meg a futkorászást nem konkrétan futkorászásnak kell elképzelni hanem szembe vagy vele csak mindig kihátrálsz meg mozogsz elfele
de amúgy szerintem se lenne esélyünk :XD
kibaszott gyors meg olyan teknikás mint az álat