d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev13353363373383394765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 19 2015 06:11am
Quote (XxPiTyUkAxX @ Aug 19 2015 11:57am)
nem hinném :D


én hagynám neki


volt topic tegnap forcsanon h vállalnál e 5 percet vele a ringben $250k-ért
60 millió forint

én beirtam igen mert elugrálnék előle menekülnék hát csak nem tud elkapni :XD

de arról nem írtak h mivan ha lekopogom
ha akkor nem jár a pénz az mondjuk szívás
de hát miért járna akkor mindenki lekopogná az 1mpbe :XD



mondjuk ha nem venné annyira komolyan (nem szakítja le a karomat) akkor szívesen földharcoznék vele egyet

This post was edited by Senee on Aug 19 2015 06:12am
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Aug 19 2015 06:21am
Quote (Senee @ Aug 19 2015 01:11pm)
én hagynám neki


volt topic tegnap forcsanon h vállalnál e 5 percet vele a ringben $250k-ért
60 millió forint

én beirtam igen mert elugrálnék előle menekülnék hát csak nem tud elkapni :XD

de arról nem írtak h mivan ha lekopogom
ha akkor nem jár a pénz az mondjuk szívás
de hát miért járna akkor mindenki lekopogná az 1mpbe :XD



mondjuk ha nem venné annyira komolyan (nem szakítja le a karomat) akkor szívesen földharcoznék vele egyet


alapból hülyeség ez az 5 perces dolog, mert 30 mp alatt maximum vagy szétverné a fejedet(nem hinném hogy ennél tovább eltudnál futkorászni, sőt...) amit a bíró állítana le eszméletvesztés miatt vagy valami submissionnal győzne amit te magad fogsz lekopogni ha nem akarod hogy komolyabb bajod legyen:d
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Aug 19 2015 06:47am
Quote (XxPiTyUkAxX @ Aug 19 2015 01:21pm)
alapból hülyeség ez az 5 perces dolog, mert 30 mp alatt maximum vagy szétverné a fejedet(nem hinném hogy ennél tovább eltudnál futkorászni, sőt...) amit a bíró állítana le eszméletvesztés miatt vagy valami submissionnal győzne amit te magad fogsz lekopogni ha nem akarod hogy komolyabb bajod legyen:d


de te azért megruháznád rendesen
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Aug 19 2015 06:49am
Quote (XxPiTyUkAxX @ Aug 19 2015 01:21pm)
alapból hülyeség ez az 5 perces dolog, mert 30 mp alatt maximum vagy szétverné a fejedet(nem hinném hogy ennél tovább eltudnál futkorászni, sőt...) amit a bíró állítana le eszméletvesztés miatt vagy valami submissionnal győzne amit te magad fogsz lekopogni ha nem akarod hogy komolyabb bajod legyen:d


ha egy ilyennek nem kell vedekeznie pillanatok alatt foldrekuld egy ilyen senee fele tagot(minden bizonnyal engemis)

nem is ertem hogyan gondoljatok ezt a ringben futkoraszast
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 19 2015 07:29am
Quote (XxPiTyUkAxX @ 19 Aug 2015 13:29)
http://www.youtube.com/watch?v=oNuuLJNy5XE


gyereknek csupa vér a feje, már a földön fetreng, de azér még ütögeti
elég jo
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 19 2015 07:57am
Quote (TresholdOfUniverse @ Aug 19 2015 12:49pm)
ha egy ilyennek nem kell vedekeznie pillanatok alatt foldrekuld egy ilyen senee fele tagot(minden bizonnyal engemis)

nem is ertem hogyan gondoljatok ezt a ringben futkoraszast


én voltam még kempoban eger kupán országos második (3 indulóból :X:XD:XD:)
és kempoban is volt földharc, állóharc, dobások etc
kék öves voltam hehe még mindig megvan az övem, 4 évig toltam

meg a futkorászást nem konkrétan futkorászásnak kell elképzelni hanem szembe vagy vele csak mindig kihátrálsz meg mozogsz elfele


de amúgy szerintem se lenne esélyünk :XD
kibaszott gyors meg olyan teknikás mint az álat
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 19 2015 08:18am
egesz turheto ez a win10
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 19 2015 09:02am
Quote (Senee @ Aug 19 2015 02:57pm)
én voltam még kempoban eger kupán országos második (3 indulóból :X:XD:XD:)
és kempoban is volt földharc, állóharc, dobások etc
kék öves voltam hehe még mindig megvan az övem, 4 évig toltam

meg a futkorászást nem konkrétan futkorászásnak kell elképzelni hanem szembe vagy vele csak mindig kihátrálsz meg mozogsz elfele


de amúgy szerintem se lenne esélyünk :XD
kibaszott gyors meg olyan teknikás mint az álat


Szerintem egy 5 masodpercet birnek ki akarmit is csinalok. Ha teljes eröböl eltalalja a fejemet meg akkor is kiütne ha ket kezzel vedem az ütest.

Tamadni talan a legertelmesebb hatha reflexböl vedekezik a semmi ellen, bar 1 percnel tovabb nem birnam azt sem meg akkor se ha nem üt vissza.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 19 2015 09:30am
5nap 3 migrenes fejfajas
kosz pupper obama orban chemtrail
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Aug 19 2015 09:44am
Quote (TresholdOfUniverse @ Aug 19 2015 01:49pm)
ha egy ilyennek nem kell vedekeznie pillanatok alatt foldrekuld egy ilyen senee fele tagot(minden bizonnyal engemis)

nem is ertem hogyan gondoljatok ezt a ringben futkoraszast


Azert irtam, hogy sot...par mp lenne az egesz, mivel en is csinaltam egy joideig igy tudom, csak magambol indultam ki
Go Back To Magyar Topic List
Prev13353363373383394765Next
Add Reply New Topic New Poll