d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1335336337338339440Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Feb 13 2011 09:17am
Quote (josheide @ 13 Feb 2011 19:51)
Az iskolánk szeretne gyártani egy csomó egérpadot, amit aztán a tanárok meg a diákok kapnak.
A dizájnát viszont nekünk kéne megterveznünk.
Tudom, hogy vannak itt olyanok akik képesek igencsak színvonalas grafikai munkákkal előállni, pláne megfelelő jutalmazás ellenében.

Annak akit érdekel, a kritériumok a következők:
  • A képnek 200mm x 235mm méretűnek kell lennie
  • Tartalmaznia kell a suli logóját

http://www.eyeofdubai.com/images/NYUAD-logo.gif

Megpróbálom megszerezni ezt a képet vektorgrafikusan, csak gondoltam így előre postolom. Lila alapon fehér fáklya.


Ide is behányom.
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Feb 14 2011 01:33am
Quote (josheide @ 13 Feb 2011 17:17)
Ide is behányom.


ha nem lennék ilyen kibaszott lusta csinálnék egyet, az lenne rajta körben a felirat hogy Sandniggers Campus

de ilyen kibaszott lusta vagyok és nem csinálom meg még ezt sem :(
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Feb 15 2011 07:43am
jah csináltam magamnak siget meg avát mert kibaszott jó vagyok.
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Feb 15 2011 04:50pm

a felső szöveg ugye azt jelenti, azt látsz itt, amit akarsz.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 15 2011 05:26pm
Quote (N4aBz @ 11 Feb 2011 16:11)
Ha valaki ráérne, csinálna nekem egy Heroes 3-as siget? Ne legyen annyira bonyolult, és preferálnám ha esetleg a háttérbe lenne egy necro vár.

Offer fg, és egy big thx.

Gold: 1.77

van még ahonnan ez jött ^^


hétvégén csinálok imo, én is terveztem.
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Feb 15 2011 05:51pm
Quote (Sanyika @ 16 Feb 2011 00:50)
http://img526.imageshack.us/img526/9660/hjhgjhgf.png
a felső szöveg ugye azt jelenti, azt látsz itt, amit akarsz.


reported for porn.
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Feb 16 2011 08:30am
Quote (Sanyika @ Feb 16 2011 12:50am)
http://img526.imageshack.us/img526/9660/hjhgjhgf.png
a felső szöveg ugye azt jelenti, azt látsz itt, amit akarsz.


kreativitás tízezer/10, csak menj már el innen srsly
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Feb 16 2011 08:41am
Quote (Sanyika @ 16 Feb 2011 00:50)
http://img526.imageshack.us/img526/9660/hjhgjhgf.png
a felső szöveg ugye azt jelenti, azt látsz itt, amit akarsz.


annyira nem
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Feb 16 2011 09:20am
Quote (Epiphone @ 16 Feb 2011 16:30)
kreativitás tízezer/10, csak menj már el innen srsly


nicsak ki beszél
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Feb 16 2011 01:35pm
Quote (Epiphone @ 16 Feb 2011 16:30)
kreativitás tízezer/10, csak menj már el innen srsly


szerintem az ne ugasson aki:
1. siget se tud csinálni
2. lopott avát használ
Go Back To Magyar Topic List
Prev1335336337338339440Next
Closed New Topic New Poll