Az iskolánk szeretne gyártani egy csomó egérpadot, amit aztán a tanárok meg a diákok kapnak.
A dizájnát viszont nekünk kéne megterveznünk.
Tudom, hogy vannak itt olyanok akik képesek igencsak színvonalas grafikai munkákkal előállni, pláne megfelelő jutalmazás ellenében.
Annak akit érdekel, a kritériumok a következők:
- A képnek 200mm x 235mm méretűnek kell lennie
- Tartalmaznia kell a suli logóját
http://www.eyeofdubai.com/images/NYUAD-logo.gif
Megpróbálom megszerezni ezt a képet vektorgrafikusan, csak gondoltam így előre postolom. Lila alapon fehér fáklya.
Ide is behányom.