d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1335833593360336133624765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 26 2018 08:41pm
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 27 2018 02:46am
kovi videoi utubeon kozel vannak intim petihez
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Nov 27 2018 03:21am
Quote (Smat @ Nov 27 2018 02:16am)
Megmondtam, de senki nem hiszi el.


es nem szeretsz kuponokat kapni?
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 27 2018 04:27am
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Nov 27 2018 04:30am
Quote (Smat @ Nov 27 2018 02:16am)
Megmondtam, de senki nem hiszi el.


thx szmatyi
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Nov 27 2018 06:10am
Gondoltam bejelentem az updatet magammal kapcsolatban. Akinek egyszer daganatos betegsége volt, el lesz baszva az élete.
2012-ben lettem daganatos beteg, eljutottam oda, hogy a legutóbbi műtét után 5 évvel most már tünetmentesnek lettem nyilvánítva.
1 éve elmentem munkaalkalmassági vizsgálatra, valami 58%-ban testi károsodott vagyok, fizikai munkát nem végezhetek, szakács szakmát elhagyhattam, és elkezdtem a nulláról újra felépíteni az életem 27 évesen, újra suliba járok immár informatikai ágon.
Most mint kiderült a kemoterápia késői mellékhatásaként lett egy vénás elégtelenségem, vagy trombózisom, faszom tudja. holnap megyek sürgősségi érsebészetre.

Nem tudom mi lesz srácok, nekem rohadtul elegem van az életből, és kurvára nincs kedvem újra keresztülmenni műtéteken, hogy utána boldogan próbáljak úgy élni, mintha minden fasza lenne, mintha semmi se történt volna, mert az élet ugyanezt várja el tőled.

e: csak belegondolok abba, hogy a tesztoszteron miatt kell szúrnom magam, a vérhígítás miatt kell majd szúrnom magam, ezek miatt kontroll vérvételre kell járnom, és az onkológiai vérvételekre is el kell járnom, már nemtudom mit gondoljak...

This post was edited by AngryBug on Nov 27 2018 06:20am
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 27 2018 06:15am
Quote (AngryBug @ 27 Nov 2018 14:10)
Gondoltam bejelentem az updatet magammal kapcsolatban. Akinek egyszer daganatos betegsége volt, el lesz baszva az élete.
2012-ben lettem daganatos beteg, eljutottam oda, hogy a legutóbbi műtét után 5 évvel most már tünetmentesnek lettem nyilvánítva.
1 éve elmentem munkaalkalmassági vizsgálatra, valami 58%-ban testi károsodott vagyok, fizikai munkát nem végezhetek, szakács szakmát elhagyhattam, és elkezdtem a nulláról újra felépíteni az életem, újra suliba járok immár informatikai ágon.
Most mint kiderült a kemoterápia késői mellékhatásaként lett egy vénás elégtelenségem, vagy trombózisom, faszom tudja. holnap megyek sürgősségi érsebészetre.

Nem tudom mi lesz srácok, nekem rohadtul elegem van az életből, és kurvára nincs kedvem újra keresztülmenni műtéteken, hogy utána boldogan próbáljak úgy élni, mintha minden fasza lenne, mintha semmi se történt volna, mert az élet ugyanezt várja el tőled.

e: csak belegondolok abba, hogy a tesztoszteron miatt kell szúrnom magam, a vérhígítás miatt kell majd szúrnom magam, ezek miatt kontroll vérvételre kell járnom, és az onkológiai vérvételekre is el kell járnom, már nemtudom mit gondoljak...


nekem ezek nelkul is elegem van
viccet felreteve jobbulast
Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Nov 27 2018 06:21am
Quote (AngryBug @ 27 Nov 2018 14:10)
Gondoltam bejelentem az updatet magammal kapcsolatban. Akinek egyszer daganatos betegsége volt, el lesz baszva az élete.
2012-ben lettem daganatos beteg, eljutottam oda, hogy a legutóbbi műtét után 5 évvel most már tünetmentesnek lettem nyilvánítva.
1 éve elmentem munkaalkalmassági vizsgálatra, valami 58%-ban testi károsodott vagyok, fizikai munkát nem végezhetek, szakács szakmát elhagyhattam, és elkezdtem a nulláról újra felépíteni az életem, újra suliba járok immár informatikai ágon.
Most mint kiderült a kemoterápia késői mellékhatásaként lett egy vénás elégtelenségem, vagy trombózisom, faszom tudja. holnap megyek sürgősségi érsebészetre.

Nem tudom mi lesz srácok, nekem rohadtul elegem van az életből, és kurvára nincs kedvem újra keresztülmenni műtéteken, hogy utána boldogan próbáljak úgy élni, mintha minden fasza lenne, mintha semmi se történt volna, mert az élet ugyanezt várja el tőled.

e: csak belegondolok abba, hogy a tesztoszteron miatt kell szúrnom magam, a vérhígítás miatt kell majd szúrnom magam, ezek miatt kontroll vérvételre kell járnom, és az onkológiai vérvételekre is el kell járnom, már nemtudom mit gondoljak...


Azert sokmindenen atmentel mar, kar lenne itt feladni. Kitartast!
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 27 2018 06:21am
Quote (AngryBug @ Nov 27 2018 01:10pm)
Gondoltam bejelentem az updatet magammal kapcsolatban. Akinek egyszer daganatos betegsége volt, el lesz baszva az élete.
2012-ben lettem daganatos beteg, eljutottam oda, hogy a legutóbbi műtét után 5 évvel most már tünetmentesnek lettem nyilvánítva.
1 éve elmentem munkaalkalmassági vizsgálatra, valami 58%-ban testi károsodott vagyok, fizikai munkát nem végezhetek, szakács szakmát elhagyhattam, és elkezdtem a nulláról újra felépíteni az életem, újra suliba járok immár informatikai ágon.
Most mint kiderült a kemoterápia késői mellékhatásaként lett egy vénás elégtelenségem, vagy trombózisom, faszom tudja. holnap megyek sürgősségi érsebészetre.

Nem tudom mi lesz srácok, nekem rohadtul elegem van az életből, és kurvára nincs kedvem újra keresztülmenni műtéteken, hogy utána boldogan próbáljak úgy élni, mintha minden fasza lenne, mintha semmi se történt volna, mert az élet ugyanezt várja el tőled.

e: csak belegondolok abba, hogy a tesztoszteron miatt kell szúrnom magam, a vérhígítás miatt kell majd szúrnom magam, ezek miatt kontroll vérvételre kell járnom, és az onkológiai vérvételekre is el kell járnom, már nemtudom mit gondoljak...


Igazából az ilyen postok miatt nem bírom megérteni, hogy az egészséges (testileg nem agyilag ofc) emberek mi a faszért csinálnak viccet a halálvágyból, lásd szar az élet topic.
Nem irigyellek, de szerintem az élet már önmagában egy ajándék, és leszámítva a teljesen kilátástalan helyzeteket (elviselhetetlen fájdalom, teljes agyi leépülés stb), nem tudom elképzelni, hogy miért választaná bárki a nemlétet helyette.
A legjobbakat kívánom neked!
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Nov 27 2018 07:47am
Quote (Senee @ 27 Nov 2018 03:41)


7:27
nice, pedig csak random tekertem bele



This post was edited by NerfHydraDPS on Nov 27 2018 07:50am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1335833593360336133624765Next
Add Reply New Topic New Poll