d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1335833593360336133625001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 31 2014 10:02am
Quote (TresholdOfUniverse @ 31 Jul 2014 18:00)
En ezt a kereszteny gyerekekkel szoktam.


Jol teszed!

Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jul 31 2014 10:07am
Quote (Baleee @ 31 Jul 2014 16:59)
En amugy benzinnel itatom at es felgyujtom. Egy igazi ferfi igy szorteleniti a honaljat.


aka balázs
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 31 2014 10:10am
Quote (Baleee @ 31 Jul 2014 17:59)
En amugy benzinnel itatom at es felgyujtom. Egy igazi ferfi igy szorteleniti a honaljat.


vagy inkabb, egy igazi ferfi nem szortelenit semmit.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jul 31 2014 10:21am
Quote (Floodban @ Jul 31 2014 05:10pm)
vagy inkabb, egy igazi ferfi nem szortelenit semmit.


nyaron nagy melegben sokkal kenyelmesebb

nyilvan nem divatbol modernizalodok, ha asszonnyal van dolgom felkotok egy birkabor agyekkotot, csak hogy tudja
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 31 2014 11:42am
Quote (TresholdOfUniverse @ 31 Jul 2014 16:57)
Csak h legyen min nevetni.

Utalok borotvalkozni, foleg amikor honaljamat es egyeb finomabb reszeimet kell, igy gondoltam kiprobalom ezt a gyantas dolgot.

Holgyismeros sok mosolygos fej kisereteben azt mondta, csak vegyek valamilyen hideg gyantas readytouse csikokat, es pikk pakk megvagyok.

Haromszor elovlastam mindent ezen a szaron, melengettem a csikokat, felraktam, paskoltam simitgattam feszitettema  bort, lerantottam.

Eloszor orultem h hat ez nems faj, aztan megneztem mi jott le, es negyzetcentimeterenkent kb 2 szorszal ami szereny becslesem szerint 7%os hatasfok, legfeljebb.

Probaltam mindenfelekeppen de nem lett jobb. Gondoltam tul rovid/eros a szor itt, kiprobaltam combom kulso felen is csak a teszt kedveert ahol hosszabb, vekony szor van, ott se jott le semmi.

Kidobom ezt a szart es megyek borotvalkozni.


A hideg gyanta szar. Hasznalj rendes, meleg gyantat. En is azt tolom es 98% hatasfok, honapokig tok jo vagy!
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 31 2014 11:43am
Quote (TresholdOfUniverse @ 31 Jul 2014 17:57)
Csak h legyen min nevetni.

Utalok borotvalkozni, foleg amikor honaljamat es egyeb finomabb reszeimet kell, igy gondoltam kiprobalom ezt a gyantas dolgot.

Holgyismeros sok mosolygos fej kisereteben azt mondta, csak vegyek valamilyen hideg gyantas readytouse csikokat, es pikk pakk megvagyok.

Haromszor elovlastam mindent ezen a szaron, melengettem a csikokat, felraktam, paskoltam simitgattam feszitettema  bort, lerantottam.

Eloszor orultem h hat ez nems faj, aztan megneztem mi jott le, es negyzetcentimeterenkent kb 2 szorszal ami szereny becslesem szerint 7%os hatasfok, legfeljebb.

Probaltam mindenfelekeppen de nem lett jobb. Gondoltam tul rovid/eros a szor itt, kiprobaltam combom kulso felen is csak a teszt kedveert ahol hosszabb, vekony szor van, ott se jott le semmi.

Kidobom ezt a szart es megyek borotvalkozni.


ha nagyon hosszú vágd le hajvágóval legkisebb méretre és utána borotva miután fürödtél és úgy puhább a bőr sokkal
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jul 31 2014 11:47am
Quote (josheide @ Jul 31 2014 07:42pm)
A hideg gyanta szar. Hasznalj rendes, meleg gyantat. En is azt tolom es 98% hatasfok, honapokig tok jo vagy!


Én is ezt toltam és tényleg beválik, sajnos nekem olyan vastag meg erős a hónaljamon a szőr (máshol meg ne is menjünk bele...) hogy jobban fájt legyantázni, mint a lábtörés, és letépte a hónaljamon lévő bőr egy részét is, viszont ha leborotválom még aznap kinő és szúr
Szóval hajvágóval szoktam levágni ilyen 2 mmeresre és úgy nekem már jó izzadság meg divat szempontból is
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 31 2014 12:02pm
Quote (cowding @ Jul 31 2014 06:47pm)
Én is ezt toltam és tényleg beválik, sajnos nekem olyan vastag meg erős a hónaljamon a szőr (máshol meg ne is menjünk bele...) hogy jobban fájt legyantázni, mint a lábtörés, és letépte a hónaljamon lévő bőr egy részét is, viszont ha leborotválom még aznap kinő és szúr
Szóval hajvágóval szoktam levágni ilyen 2 mmeresre és úgy nekem már jó izzadság meg divat szempontból is


gyantát nem probáltam de borotva nálam se tul jo
szal énis nyirok lent is fent is
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 31 2014 12:07pm
Quote (TresholdOfUniverse @ 31 Jul 2014 18:21)
nyaron nagy melegben sokkal kenyelmesebb

nyilvan nem divatbol modernizalodok, ha asszonnyal van dolgom felkotok egy birkabor agyekkotot, csak hogy tudja


Jha, a feher nep szedegesse csak a foga kozul a szorszalakat, ha akarja a D-t.
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jul 31 2014 12:49pm
iso halp

ha regelek paypal-ra és megadom a bankkártyám adatait, akkor azonnal rendelhetek azon keresztül külföldről és fizethetek USD-ben? vagy hogy működik?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1335833593360336133625001Next
Closed New Topic New Poll