d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1335633573358335933604765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Nov 26 2018 11:13am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 26 Nov 2018 14:20)
nehez ennel szarabb idojarast elkepzelni
kabathoz meleg van
puloverhez kicsit hideg
raadasul esik az eso + fuj a szel, paratartalom 200% es egesznap a kurva esernyot hurcolaszhatom (ami ofc hazafele el is tort)


Akkor gondolom irány az IKEA?
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Nov 26 2018 11:14am
Quote (Genthor @ 26 Nov 2018 16:25)
Vettem egy kinder tojást (nevergrowup) és ez a középső, kenguru-szerű izé volt benne. Már a kinder tojás sem a régi.

https://static.kupindoslike.com/Kinder-Natoons-2018-EN148-EN149-EN174-kompletna_slika_O_88787225.jpg


kirakósokat már nem raknak bele, túl nehéz kirakni

Quote (bazdmegmarnemtudom @ 26 Nov 2018 13:20)
nehez ennel szarabb idojarast elkepzelni
kabathoz meleg van
puloverhez kicsit hideg
raadasul esik az eso + fuj a szel, paratartalom 200% es egesznap a kurva esernyot hurcolaszhatom (ami ofc hazafele el is tort)


ez itt 12 hónapból 8ra igaz, konstans
szóval kusoljá geci

This post was edited by MarcusD on Nov 26 2018 11:15am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 26 2018 11:16am
Quote (MarcusD @ Nov 26 2018 06:14pm)
kirakósokat már nem raknak bele, túl nehéz kirakni


minden gamet lebutítanak a casualok miatt
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 26 2018 11:46am
Quote (MarcusD @ 26 Nov 2018 19:14)
kirakósokat már nem raknak bele, túl nehéz kirakni



ez itt 12 hónapból 8ra igaz, konstans
szóval kusoljá geci


>nem szittya magyarhonban lakni
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 26 2018 02:01pm
Megpróbáltam harcikacsával duozni Lolban

3 game után letiltott FBon is :DDDDDD
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 26 2018 02:08pm
Quote (josheide @ Nov 26 2018 09:01pm)
Megpróbáltam harcikacsával duozni Lolban

3 game után letiltott FBon is :DDDDDD


sadviolin.mp3
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 26 2018 02:28pm
Quote (josheide @ 26 Nov 2018 22:01)
Megpróbáltam harcikacsával duozni Lolban

3 game után letiltott FBon is :DDDDDD


:DDDDDDDD
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Nov 26 2018 02:29pm
Quote (josheide @ Nov 26 2018 10:01pm)
Megpróbáltam harcikacsával duozni Lolban

3 game után letiltott FBon is :DDDDDD


amúgy moba játékokban végtelen türelem kell egymáshoz
mindenkinek van olyan game, amikor valaki full világi nyomorékba tolja
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Nov 26 2018 02:32pm
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Nov 26 2018 08:29pm)
amúgy moba játékokban végtelen türelem kell egymáshoz
mindenkinek van olyan game, amikor valaki full világi nyomorékba tolja



neked több is
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Nov 26 2018 02:33pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1335633573358335933604765Next
Add Reply New Topic New Poll