Quote (Floodban @ 31 Jul 2014 16:09)
kivancsi vagyok hanyan vannak meg itt hunsub start ota
amugy komolyan nem hiszem el, hogy norlessre nem emlekeztel, en meg arra is emlekszem h teljesen kicsinaltad az embert, mar fenyegetozott h megszerzi a cimedet stb

jspn a legtobbet talan azon a konyhas topicon rohogtem, konkretan a te postodon, miutan leirta, hogy "felrobanikolt" a konyha, majd postoltal egy kepet egy atomrobbanasrol