d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1335633573358335933605001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 31 2014 09:05am
Quote (Fej @ Jul 31 2014 04:05pm)
es tenyleg ezt irtak, raadasul tobb mondat teljesen magyartalan, nem tudom ezek a bolcseszek honnan kaptak diplomat, vagy a zalai hirlap ujsagiroi reszegen irjak a cikkeket, de kibaszott nevetseges


közepes fokban
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 31 2014 09:06am
Quote (Fej @ 31 Jul 2014 17:05)
es tenyleg ezt irtak, raadasul tobb mondat teljesen magyartalan, nem tudom ezek a bolcseszek honnan kaptak diplomat, vagy a zalai hirlap ujsagiroi reszegen irjak a cikkeket, de kibaszott nevetseges


>random netes újságíró
>minőség

még az index is egy szemét, mit vársz ezektől

This post was edited by Rawen on Jul 31 2014 09:06am
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jul 31 2014 09:06am
Quote (SummertimeClothes @ Jul 31 2014 02:49pm)
2006 vagy talan 7 eleje inkabb


2006ban mar biztosan volt
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jul 31 2014 09:08am
Quote (Rawen @ 31 Jul 2014 16:06)
>random netes újságíró
>minőség

még az index is egy szemét, mit vársz ezektől


ez a cikk actually szó szerint szerepel a zalai hírlapban
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 31 2014 09:08am
látom ma se ment senki dolgozni rajtam kivül
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 31 2014 09:09am
Quote (TresholdOfUniverse @ 31 Jul 2014 17:06)
2006ban mar biztosan volt


kivancsi vagyok hanyan vannak meg itt hunsub start ota
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 31 2014 09:10am
Quote (Floodban @ Jul 31 2014 04:09pm)
kivancsi vagyok hanyan vannak meg itt hunsub start ota


sztem 2006tól vna, én 2007 végén jöttem, 2008 eleje
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 31 2014 09:15am
Quote (Vismajor @ 31 Jul 2014 17:10)
sztem 2006tól vna, én 2007 végén jöttem, 2008 eleje


= newfag
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 31 2014 09:15am
Quote (Floodban @ 31 Jul 2014 16:09)
kivancsi vagyok hanyan vannak meg itt hunsub start ota


amugy komolyan nem hiszem el, hogy norlessre nem emlekeztel, en meg arra is emlekszem h teljesen kicsinaltad az embert, mar fenyegetozott h megszerzi a cimedet stb :D

jspn a legtobbet talan azon a konyhas topicon rohogtem, konkretan a te postodon, miutan leirta, hogy "felrobanikolt" a konyha, majd postoltal egy kepet egy atomrobbanasrol

Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 31 2014 09:18am
Quote (Fej @ 31 Jul 2014 17:15)
amugy komolyan nem hiszem el, hogy norlessre nem emlekeztel, en meg arra is emlekszem h teljesen kicsinaltad az embert, mar fenyegetozott h megszerzi a cimedet stb :D

jspn a legtobbet talan azon a konyhas topicon rohogtem, konkretan a te postodon, miutan leirta, hogy "felrobanikolt" a konyha, majd postoltal egy kepet egy atomrobbanasrol


10/10 topic volt az
Go Back To Magyar Topic List
Prev1335633573358335933605001Next
Closed New Topic New Poll