d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1335533563357335833595001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 31 2014 07:48am
Quote (TrollBoss @ 31 Jul 2014 15:46)
rákot kaptam a subon a sok topictól


regen mikor uj volt a sub, en elolvastam minden topicot/postot (nemtom miota van sub, talan 2007 vagy 08 de a lenyeg hogy kurvareg)
de ezt nagyonreg feladtam mar, annyi ec meg tard dolog van itt hogy megnezni se erdemes :~)
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 31 2014 07:49am
Quote (Floodban @ 31 Jul 2014 15:48)
regen mikor uj volt a sub, en elolvastam minden topicot/postot (nemtom miota van sub, talan 2007 vagy 08 de a lenyeg hogy kurvareg)
de ezt nagyonreg feladtam mar, annyi ec meg tard dolog van itt hogy megnezni se erdemes :~)


én mindent elolvasok
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 31 2014 07:49am
Quote (Floodban @ 31 Jul 2014 15:48)
regen mikor uj volt a sub, en elolvastam minden topicot/postot (nemtom miota van sub, talan 2007 vagy 08 de a lenyeg hogy kurvareg)
de ezt nagyonreg feladtam mar, annyi ec meg tard dolog van itt hogy megnezni se erdemes :~)


2006 vagy talan 7 eleje inkabb
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 31 2014 07:50am
Quote (Rawen @ Jul 31 2014 01:49pm)
én mindent elolvasok


én csak senee és vanek postjait
lól
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 31 2014 08:39am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 31 2014 08:40am
Quote (Floodban @ Jul 31 2014 02:48pm)
regen mikor uj volt a sub, en elolvastam minden topicot/postot (nemtom miota van sub, talan 2007 vagy 08 de a lenyeg hogy kurvareg)
de ezt nagyonreg feladtam mar, annyi ec meg tard dolog van itt hogy megnezni se erdemes :~)


Lol en szerintem 10%ot olvasok csucsidoben
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 31 2014 08:58am
Quote (Floodban @ Jul 31 2014 02:48pm)
regen mikor uj volt a sub, en elolvastam minden topicot/postot (nemtom miota van sub, talan 2007 vagy 08 de a lenyeg hogy kurvareg)
de ezt nagyonreg feladtam mar, annyi ec meg tard dolog van itt hogy megnezni se erdemes :~)


Ez, de mi is változunk, most is vannak olyan normális topikok amiket nem olvasok el-dota, dota2, lol, hon, mitudomén. "minőségi content" de nem érdekel...
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 31 2014 09:00am
Quote (Nerz8 @ Jul 31 2014 02:57pm)


a lány a fiatalemberrel és barátaival felment egy lakásba, ahol szeszes italt fogyasztottak, amitől a lány közepes fokban leittasodott
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 31 2014 09:05am
Quote (Senee @ 31 Jul 2014 16:00)
a lány a fiatalemberrel és barátaival felment egy lakásba, ahol szeszes italt fogyasztottak, amitől a lány közepes fokban leittasodott


es tenyleg ezt irtak, raadasul tobb mondat teljesen magyartalan, nem tudom ezek a bolcseszek honnan kaptak diplomat, vagy a zalai hirlap ujsagiroi reszegen irjak a cikkeket, de kibaszott nevetseges
Go Back To Magyar Topic List
Prev1335533563357335833595001Next
Closed New Topic New Poll