Quote (Floodban @ Jul 31 2014 02:48pm)
regen mikor uj volt a sub, en elolvastam minden topicot/postot (nemtom miota van sub, talan 2007 vagy 08 de a lenyeg hogy kurvareg)
de ezt nagyonreg feladtam mar, annyi ec meg tard dolog van itt hogy megnezni se erdemes :~)
Ez, de mi is változunk, most is vannak olyan normális topikok amiket nem olvasok el-dota, dota2, lol, hon, mitudomén. "minőségi content" de nem érdekel...