Felmegyek a vodafonera, azt irja nag yöles betukkel hogy 9 503 ft tartozásom van
bemegyek eszámlára, de ott 4 rendezetlen számlát ír, ha összeadom őket pontosan 12.000 ftot adnak ki. De azok közül az elsőt már befizettem, egy bizonyos 2816ot. Gondoltam eszámlán hibásan mutatja de főoldalon jól írja..
Aha. 12 000ből ha elveszel 2816ot az nem 9 503

De ha az első hónaptól számolom és a legújabbat nem adom hozzá, az is 9 384 nem pedig 9 503
Befizettem a három legutóbbit , aztán majd bemegyek a vodafonbe bankkivonattal+smssel a telomban hogy "számlájára 2 816 ft összegű befizetés történt..." meg lemondom az előfizetésem a kecibe
nyomorék banda