d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1335133523353335433555001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jul 30 2014 05:52am
Quote (RRC @ 30 Jul 2014 13:47)
górénájt meg anyád


es te most tenyleg depresszios vagy vagy wat
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jul 30 2014 06:43am
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jul 30 2014 06:52am
Quote (anyd @ 30 Jul 2014 12:15)
azt hiszem találtam egy nerz szintü videot

http://www.youtube.com/watch?v=vr9O0uR4-Kw


tökéletes
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 30 2014 07:49am
elég jó ez a Taipei, úgysem érdekel senkit de azért itthagyom
http://www.goodreads.com/book/show/16041828-taipei
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jul 30 2014 07:50am
Quote (anyd @ 30 Jul 2014 13:15)
azt hiszem találtam egy nerz szintü videot

http://www.youtube.com/watch?v=vr9O0uR4-Kw


sírva nevetek 8DDD
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 30 2014 08:17am
Felmegyek a vodafonera, azt irja nag yöles betukkel hogy 9 503 ft tartozásom van
bemegyek eszámlára, de ott 4 rendezetlen számlát ír, ha összeadom őket pontosan 12.000 ftot adnak ki. De azok közül az elsőt már befizettem, egy bizonyos 2816ot. Gondoltam eszámlán hibásan mutatja de főoldalon jól írja..
Aha. 12 000ből ha elveszel 2816ot az nem 9 503 :D De ha az első hónaptól számolom és a legújabbat nem adom hozzá, az is 9 384 nem pedig 9 503
Befizettem a három legutóbbit , aztán majd bemegyek a vodafonbe bankkivonattal+smssel a telomban hogy "számlájára 2 816 ft összegű befizetés történt..." meg lemondom az előfizetésem a kecibe
nyomorék banda
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 30 2014 08:18am
fingani akartam és kicsit beszartam
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jul 30 2014 08:24am
Quote (RRC @ 30 Jul 2014 16:18)
fingani akartam és kicsit beszartam


É.L.E.T
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jul 30 2014 09:41am
Quote (Vismajor @ 30 Jul 2014 02:15)
hát nekem ugyanugy 80 megás netem van
kösz digi


Év végéig fogják megemelni a topnetesekét 200/50-re. Nekem is csak 9x/25 van atm.
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 30 2014 09:55am
Quote (RRC @ Jul 30 2014 03:18pm)
fingani akartam és kicsit beszartam


Szang
Go Back To Magyar Topic List
Prev1335133523353335433555001Next
Closed New Topic New Poll