Quote (Senee @ Aug 19 2015 09:15am)
az is jó ötlet
egyik masikban egesz sok van btw
ki kell probalni többfélét
+én az olyat szeretem amelyiknek inkább ilyen leve van és nem javarészt az olajban úszik
de végülis azt is lehet h ha nem annyira leveses/olajos akkor öntesz még a tésztára egy kis olivaolajat
meg akkor mar olivabogyok is:xd
Van egy olcso fajta ami pont jo izre de nehez kibontani meg nincs semmi le benne.
Az a baj hogy a draga konzerveknek jo csak a leve es inkabb sporolok az ilyeneken :s
Quote (TresholdOfUniverse @ Aug 19 2015 09:19am)
arra a tesztara toljal ra meg ket paradicsomot es jo lesz, tonhalas-paradicsomos teszta #1 turazos kaja.
Erre nem gondoltam, majd kiprobalom
This post was edited by Karan2_Returned on Aug 19 2015 02:21am