d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev13343353363373384765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 19 2015 02:08am
Quote (Karan2_Returned @ Aug 19 2015 08:03am)
joghurt + konzerves tonhal az elegge top tier reggeli


úgy szoktam h veszek ilyen előrecsomagolt salátát h ne nekem kelljen összevágni:XD + paradicsom, paprika, fetasajt és akkor ezt leöntöm egy kis olivaolajjal + rá a tonhal összekeverem és nyami
majd lehet veszek mellé olivabogyót is azt is szórok bele
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 19 2015 02:11am
Quote (Senee @ Aug 19 2015 09:08am)
úgy szoktam h veszek ilyen előrecsomagolt salátát h ne nekem kelljen összevágni:XD + paradicsom, paprika, fetasajt és akkor ezt leöntöm egy kis olivaolajjal + rá a tonhal összekeverem és nyami
majd lehet veszek mellé olivabogyót is azt is szórok bele


Olyat en is szoktam neha.

Vagy fözök tesztat, összekeverem a tonhallal meg reszelek ra kis sajtot. Mondjuk az a baj nincs sok szaft a konzervben es kicsit szaraz.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 19 2015 02:15am
Quote (Karan2_Returned @ Aug 19 2015 08:11am)
Olyat en is szoktam neha.

Vagy fözök tesztat, összekeverem a tonhallal meg reszelek ra kis sajtot. Mondjuk az a baj nincs sok szaft a konzervben es kicsit szaraz.


az is jó ötlet

egyik masikban egesz sok van btw
ki kell probalni többfélét
+én az olyat szeretem amelyiknek inkább ilyen leve van és nem javarészt az olajban úszik
de végülis azt is lehet h ha nem annyira leveses/olajos akkor öntesz még a tésztára egy kis olivaolajat
meg akkor mar olivabogyok is:xd
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Aug 19 2015 02:19am
Quote (Karan2_Returned @ Aug 19 2015 09:11am)
Olyat en is szoktam neha.

Vagy fözök tesztat, összekeverem a tonhallal meg reszelek ra kis sajtot. Mondjuk az a baj nincs sok szaft a konzervben es kicsit szaraz.


arra a tesztara toljal ra meg ket paradicsomot es jo lesz, tonhalas-paradicsomos teszta #1 turazos kaja.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 19 2015 02:20am
Quote (Senee @ Aug 19 2015 09:15am)
az is jó ötlet

egyik masikban egesz sok van btw
ki kell probalni többfélét
+én az olyat szeretem amelyiknek inkább ilyen leve van és nem javarészt az olajban úszik
de végülis azt is lehet h ha nem annyira leveses/olajos akkor öntesz még a tésztára egy kis olivaolajat
meg akkor mar olivabogyok is:xd


Van egy olcso fajta ami pont jo izre de nehez kibontani meg nincs semmi le benne.

Az a baj hogy a draga konzerveknek jo csak a leve es inkabb sporolok az ilyeneken :s
Quote (TresholdOfUniverse @ Aug 19 2015 09:19am)
arra a tesztara toljal ra meg ket paradicsomot es jo lesz, tonhalas-paradicsomos teszta #1 turazos kaja.


Erre nem gondoltam, majd kiprobalom

This post was edited by Karan2_Returned on Aug 19 2015 02:21am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 19 2015 04:47am
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Aug 19 2015 05:04am
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Aug 19 2015 05:29am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 19 2015 05:56am
Quote (XxPiTyUkAxX @ Aug 19 2015 11:29am)
http://www.youtube.com/watch?v=oNuuLJNy5XE


megtudnád verni ucán ronda rousey-t?! :XD
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Aug 19 2015 05:57am
Quote (Senee @ Aug 19 2015 12:56pm)
megtudnád verni ucán ronda rousey-t?! :XD


nem hinném :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev13343353363373384765Next
Add Reply New Topic New Poll