☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev
1
334
335
336
337
338
440
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 95017
Replies: 4396
Track Topic
TrollBoss
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold
:
0.00
#3351
Feb 11 2011 09:26am
Quote (Namechange @ Feb 11 2011 04:03pm)
felejtsd el ebből a minőségből :/
ja és ezt a siget az használja aki akarja
mármint a hunsubosat
azért készült
nembaj ha az avákat kicserélem rajta?
amúgy tök ugyan ez lesz, csak egy-két avát lecserélek.
Liliomtipro
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold
:
0.08
#3352
Feb 11 2011 11:48am
Quote (Namechange @ Feb 11 2011 05:03pm)
felejtsd el ebből a minőségből :/
ja és ezt a siget az használja aki akarja
mármint a hunsubosat
azért készült
lájkolom a siget, thx hogy beleraktál engem is
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#3353
Feb 11 2011 12:10pm
Quote (Liliomtipro @ Feb 11 2011 05:48pm)
lájkolom a siget, thx hogy beleraktál engem is
this
harcikacsa17
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold
:
0.00
#3354
Feb 11 2011 01:15pm
Quote (Namechange @ Feb 11 2011 03:03pm)
felejtsd el ebből a minőségből :/
ja és ezt a siget az használja aki akarja
mármint a hunsubosat
azért készült
szerintem nagyon jó:D
kitettem a profilomba h. ha nem gáz.
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#3355
Feb 11 2011 02:04pm
@ Balázs
Eddig nem is vettem észre a sub-siget. Kurvajó!!
bajcli
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold
:
27,943.00
#3356
Feb 11 2011 03:07pm
Quote (josheide @ 11 Feb 2011 22:04)
@ Balázs
Eddig nem is vettem észre a sub-siget. Kurvajó!!
nem az, én nem vagyok rajta, akkora rand newfag vagyok
utállak titeket.
Taszilo.^
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold
:
3,000.00
#3357
Feb 11 2011 04:37pm
Quote (bajcli @ Feb 11 2011 10:07pm)
nem az, én nem vagyok rajta, akkora rand newfag vagyok
utállak titeket.
know your place
vtibor
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold
:
25,149.81
#3358
Feb 12 2011 02:18pm
ez az orbitos fank olyan aranyos
Ghostmasterq
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold
:
1,694.20
#3359
Feb 13 2011 06:45am
Van 1 nagy méretű gifem,aminek csak a közepe kelle- bár az az elejétől végéig.
milyen programmal tudom megoldani ezt?
Sanyika
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold
:
118.00
#3360
Feb 13 2011 06:47am
Quote (Ghostmasterq @ 13 Feb 2011 13:45)
Van 1 nagy méretű gifem,aminek csak a közepe kelle- bár az az elejétől végéig.
milyen programmal tudom megoldani ezt?
gimpel meg lehet oldani szerintem.
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
334
335
336
337
338
440
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact