d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1334335336337338440Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Feb 11 2011 09:26am
Quote (Namechange @ Feb 11 2011 04:03pm)
felejtsd el ebből a minőségből :/
ja és ezt a siget az használja aki akarja
mármint a hunsubosat
azért készült


nembaj ha az avákat kicserélem rajta?

amúgy tök ugyan ez lesz, csak egy-két avát lecserélek.
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Feb 11 2011 11:48am
Quote (Namechange @ Feb 11 2011 05:03pm)
felejtsd el ebből a minőségből :/
ja és ezt a siget az használja aki akarja
mármint a hunsubosat
azért készült


lájkolom a siget, thx hogy beleraktál engem is
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 11 2011 12:10pm
Quote (Liliomtipro @ Feb 11 2011 05:48pm)
lájkolom a siget, thx hogy beleraktál engem is


this
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Feb 11 2011 01:15pm
Quote (Namechange @ Feb 11 2011 03:03pm)
felejtsd el ebből a minőségből :/
ja és ezt a siget az használja aki akarja
mármint a hunsubosat
azért készült


szerintem nagyon jó:D
kitettem a profilomba h. ha nem gáz.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Feb 11 2011 02:04pm
@ Balázs

Eddig nem is vettem észre a sub-siget. Kurvajó!!
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Feb 11 2011 03:07pm
Quote (josheide @ 11 Feb 2011 22:04)
@ Balázs

Eddig nem is vettem észre a sub-siget. Kurvajó!!


nem az, én nem vagyok rajta, akkora rand newfag vagyok
utállak titeket.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Feb 11 2011 04:37pm
Quote (bajcli @ Feb 11 2011 10:07pm)
nem az, én nem vagyok rajta, akkora rand newfag vagyok
utállak titeket.


know your place
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,149.81
Feb 12 2011 02:18pm
ez az orbitos fank olyan aranyos :)
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Feb 13 2011 06:45am
Van 1 nagy méretű gifem,aminek csak a közepe kelle- bár az az elejétől végéig.
milyen programmal tudom megoldani ezt?
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Feb 13 2011 06:47am
Quote (Ghostmasterq @ 13 Feb 2011 13:45)
Van 1 nagy méretű gifem,aminek csak a közepe kelle- bár az az elejétől végéig.
milyen programmal tudom megoldani ezt?


gimpel meg lehet oldani szerintem.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1334335336337338440Next
Closed New Topic New Poll