d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev13343353363373384114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Sep 9 2009 11:11am
http://www.youtube.com/watch?v=FyKSVyc8MNI

ebben van egy random unique mob, ami vmi raret dob


par uj info

Quote
*  Ahogy a 2-ben megszokhattuk, többféle healing potion áll a rendelkezésünkre.

    * Visszatérő tárgy az elixir a Diablo 1-ből, melyből csak egy lehet rajtad egy időben és 3 rankjuk van: Az első rank az adott statot néggyel növeli meg 300 mp-ig, a rank II nyolccal szintén 300 mp-ig, és a rank III +12-t adott úgyszintén 5 percig.

    * A potionoknak 60 mp globális cooldownja van, tehát ilyen időközönként lehet elfogyasztani ha gázban van az ember és nincs a közelben Health Globe. A potik visszatértek a Diablo 1-ben megszokottakhoz, a 2-vel ellentétben tehát instant töltik fel a Hp-dat. (Ez speciel jó, mert a 2-ben többször haltam amiatt, hogy szépen lassan töltődött a hp-m, volt az egész övet be kellett innom, hogy életben maradjak- a szerk.)

    * Ha az azonosítatlan tárgy fölé viszed a kurzort, kék kérdőjel fog megjelenni a tárgy ikonján, amenniyben viszont nem tudod használni az itemet piros X-t láttok majd rajta.


en orulok h az identifyt megis visszarakjak, ugyvolt h kihagyjak

This post was edited by Floodban on Sep 9 2009 11:12am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 9 2009 11:13am


kar, h megis lesz healing poti
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Sep 9 2009 11:14am
Quote (CyberPunk666 @ Wed, 9 Sep 2009, 19:13)
kar, h megis lesz healing poti


60 sec cooldownnal sztem siman jo
meg ad a hangulatra is
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 9 2009 11:16am
Quote (Floodban @ Wed, 9 Sep 2009, 19:14)
60 sec cooldownnal sztem siman jo
meg ad a hangulatra is


a hangulaton sztem a healt globe kurvajo megoldas... plane, h passzol ahhoz, h a frenzzy barb volt a kedvenc karim a d2ben, csak sajnos gyengere csinaltak, igy hasznalhatatlan volt funolason kivul barmire is...
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Sep 9 2009 11:17am
Quote (CyberPunk666 @ Wed, Sep 9 2009, 06:16pm)
a hangulaton sztem a healt globe kurvajo megoldas... plane, h passzol ahhoz, h a frenzzy barb volt a kedvenc karim a d2ben, csak sajnos gyengere csinaltak, igy hasznalhatatlan volt funolason kivul barmire is...


dracullal halhatatlan
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Sep 9 2009 11:19am
Quote (CyberPunk666 @ Wed, 9 Sep 2009, 19:16)
a hangulaton sztem a healt globe kurvajo megoldas... plane, h passzol ahhoz, h a frenzzy barb volt a kedvenc karim a d2ben, csak sajnos gyengere csinaltak, igy hasznalhatatlan volt funolason kivul barmire is...


egy normalis frenzy barb siman viszi hellt 8d
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 9 2009 11:19am
Quote (Floodban @ Wed, Sep 9 2009, 06:19pm)
egy normalis frenzy barb siman viszi hellt 8d


ut-t is
szal bármit
szal mien gyenge frenzykari?:D
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Sep 9 2009 11:20am
Quote (Floodban @ Wed, Sep 9 2009, 06:19pm)
egy normalis frenzy barb siman viszi hellt 8d


mondjuk cs necces xd
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 9 2009 11:20am
Quote (Vharimatras @ Wed, Sep 9 2009, 06:20pm)
mondjuk cs necces xd


cs bármien fizik sebzésű melee karival encces szal...
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Sep 9 2009 11:21am
Quote (Vharimatras @ Wed, 9 Sep 2009, 19:20)
mondjuk cs necces xd


jo
zealernek is
shapernek is
ettol meg viszik hellt
Go Back To Magyar Topic List
Prev13343353363373384114Next
Closed New Topic New Poll