d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo-s Segítségek > Baalrun, Húzás, Formulák, Quest, Perm...
Prev1334335336337338353Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Sep 11 2009 03:20am
Quote (humanbeing @ Fri, 11 Sep 2009, 08:08)
Jsps kerdes. Hallottam valami olyat, hogy Mr. Paul, ha latja valakirol, hogy shopot uzemeltet, vagy dupeol egyertelmuen, akkor azt bannolja. Ez tenyleg igy van, mert EUSCNLen mar kezd elfajulni a dolog, mar mindent arulnak ezek :S


Elvileg, gyakorlatilag nem. Nyílt titok hogy a shopok itt szerzik be gyakran cuccaikat...
Member
Posts: 5,981
Joined: Oct 15 2005
Gold: 3,038.43
Sep 11 2009 04:48am
Szerintetek mennyi idő alatt fogok találni ilyet?

http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=35141562&f=170

vagy megérné kirakosgatni?
Member
Posts: 9,337
Joined: May 11 2007
Gold: 4,154.60
Sep 11 2009 04:53am
Quote (cor-angar @ Fri, 11 Sep 2009, 12:48)
Szerintetek mennyi idő alatt fogok találni ilyet?

http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=35141562&f=170

vagy megérné kirakosgatni?


Perfet mindig nehéz találni, főleg egy kevésbé használt itemnél. Írogass rá nagyobb itemlámákra hátha adnak el! Ladderben én nem nagyon tudom kik azok. :(
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 82.11
Sep 11 2009 04:56am
Quote (cor-angar @ Fri, 11 Sep 2009, 12:48)
Szerintetek mennyi idő alatt fogok találni ilyet?

http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=35141562&f=170

vagy megérné kirakosgatni?


ask lovag, hátha van raktáron ^_^
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Sep 12 2009 07:41am
valaki pls mule eu nl en :)
Member
Posts: 11,077
Joined: Aug 4 2009
Gold: 1,018.50
Sep 12 2009 07:43am
Quote (inURFace @ Sat, Sep 12 2009, 03:41pm)
valaki pls mule eu nl en :)


here
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Sep 12 2009 07:44am
Quote (kemiii1338 @ Sat, Sep 12 2009, 01:43pm)
here


őőőőőő
ok

ty

This post was edited by inURFace on Sep 12 2009 07:47am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 17 2009 06:24pm
EastScL -- Shako 141-et tudok adni ingyen ha valaki játszik ott
Banned
Posts: 20,175
Joined: Feb 3 2007
Gold: Locked
Sep 18 2009 05:30am
Quote (Anarkin @ Fri, Sep 18 2009, 01:24am)
EastScL -- Shako 141-et tudok adni ingyen ha valaki játszik ott


én eladom FGért! ADDIDE.
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Sep 19 2009 05:14am
Tudja valaki, ki hostolja Lagbaal channel botot? Kérdezni szeretnék tőle.

(nem akartam új topicot nyitni)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1334335336337338353Next
Closed New Topic New Poll