d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1334833493350335133525001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 30 2014 12:48am
Quote (Senee @ 29 Jul 2014 19:00)
ribizlis epres banános mogyorókrémes kenyér :o)

https://40.media.tumblr.com/cd245ea70afac46a71fa9416dbae5ce4/tumblr_mtp8eogebb1s95n00o1_500.jpg


már attól cukorbeteg lettem, hogy ránéztem
hogy lehet ezt megenni?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 30 2014 12:49am
Quote (fahrii @ Jul 30 2014 06:48am)
már attól cukorbeteg lettem, hogy ránéztem
hogy lehet ezt megenni?


fél liter kólával
:XD




Quote (Rawen @ Jul 30 2014 06:47am)
minden nap szakad az eső, kösz orbán


inkább az eső follyon a tökömön mint az izzadtság
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 30 2014 01:01am
Úgy döntöttem a nagygépet inkább itthon hagyom, az évre a laptopot viszem fel a koliba. Hiányozni fog, de a tanulmányaimért és a szociális életemért teszem :(
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jul 30 2014 01:17am
Quote (fahrii @ Jul 30 2014 08:01am)
Úgy döntöttem a nagygépet inkább itthon hagyom, az évre a laptopot viszem fel a koliba. Hiányozni fog, de a tanulmányaimért és a szociális életemért teszem :(


rosszul dontesz, majd senee mester meggyoz rola
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 30 2014 01:24am
Quote (TresholdOfUniverse @ Jul 30 2014 07:17am)
rosszul dontesz, majd senee mester meggyoz rola


nem, jól teszi

én a gépet választottam és nézd meg hova jutottam egy megkeseredett szerencsétlen lettem
holott ha tanultam volna meg építettem volna a szociális kapcsolatokat akkor most nem itt lennék és lehet már én is sokat keresnék etc
most meg csak szidom a világot, hogy miért ien cruel holott én basztam el saját magamnak
de azért szemét világ és emberek%! azért a minimálbér lehetne itt is 200 ezer faszom szemét gazdagok meg vigyenek haza csak 500 ezret és ne 20 milliot akkor jutna 200k-s minimálra lól

ha újrakezdhetném tanulnék mint a geci ledoktorálné kkétszer aztán ülnék az irodában 789 ezerér és csak matyiznék egész nap
:(
de az is milyen sok szenvedés baszki odajutni meg ott is biztos azért lenne szarság ami ömlene rám
szar egy világ ez sose hagyják békén az embert
ezért kéne a lottó ötös, hogy nyugtom legyen a társadalomtól csak a pizzásfiu zaklasson a csengövel hogy itt a pizza meg a kurvák háháá
dehát a lottót is emberek irányitsák ráadásul itt magyarországon lol hát az is korrupt eltudom képzelni mint a szar de nem baj fele pénzt arra baszom fele pénzt meg kólára csipszre azt majdcsak megdöglök mihamarabb a geiceb
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 30 2014 02:26am
You are not allowed to message this user.

Makkertest bánt :(
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 30 2014 02:27am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 30 Jul 2014 10:26)
You are not allowed to message this user.

Makkertest bánt :(


vajon miért
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 30 2014 02:29am
Quote (RRC @ Jul 30 2014 09:27am)
vajon miért


mé ugrálsz a pélómon?)
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 30 2014 02:37am
úcán vatdidegen emberekk
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 30 2014 02:55am
Tegnap elkezdtem imperium galacticazni.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1334833493350335133525001Next
Closed New Topic New Poll