d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1334633473348334933505001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 29 2014 08:07am
Quote (zsansaccount @ Jul 29 2014 02:21pm)
kellene egy kis help

akarok csinálni egy új gmail címet, de azt írja ki, hogy


A Google nem tudta létrehozni a fiókját

Csak akkor lehet Google Fiókja, ha már elért egy bizonyos korhatárt. Az online gyermekbiztonsággal kapcsolatos további információkért látogassa meg a Szövetségi Kereskedelmi Bizottság (Federal Trade Commission) webhelyét.

valószínűleg egyszer rákérdezett hány éves vagyok és random adtam meg vmit, nem görgettem elég sokat...
át lehet ezt állítani vhol vagy csináljak másik gépről?


Probald inkognito modban
Torold a cookiekat esetleg

This post was edited by anyd on Jul 29 2014 08:08am
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 29 2014 08:10am
Quote (dotosport @ 29 Jul 2014 16:07)
lel mi régen jártunk cs-zni netcafeba, 240/óra volt anno :D
gecisok pénzt elbasztunk ott, de elég jó is volt :D


van egy masik hely ahol 100ft/ora, viszont ott szarabbak valamivel a gepek, de az meg nem szamitana annyira, viszont semmilyen systembeallitashoz nincs joga az embernek, szoval nem lehet kikapcsolni a mouse accelerationt, nem lehet cfgt hasznalni, mert ahhoz kene latni a rejtett mappakat, etc

meg ez 24/7, neha ha ugy jon meg a kedvem ottmaradok 11-fel12ig

This post was edited by SummertimeClothes on Jul 29 2014 08:11am
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jul 29 2014 08:27am
Quote (anyd @ 29 Jul 2014 16:07)
Probald inkognito modban
Torold a cookiekat esetleg


csináltam új felhasználót a chrome-ban. kannyukat
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 29 2014 08:30am
Quote (zsansaccount @ Jul 29 2014 03:27pm)
csináltam új felhasználót a chrome-ban. kannyukat


Szat neha a google kurva fiokok engem a yt gmail basz fel
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jul 29 2014 09:25am
Quote (dotosport @ 29 Jul 2014 16:07)
lel mi régen jártunk cs-zni netcafeba, 240/óra volt anno :D
gecisok pénzt elbasztunk ott, de elég jó is volt :D


itt pomázon úgy volt hogy 300 egy óra, 500 két óra, mondjuk mindegy volt hogy szüleim adták rá a pénzt
hét-nyolc évesen folyton oda jártam a haverokkal csézni meg quakezni
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 29 2014 09:25am
Megyek itt helsinkiben a repteren, szembejon egy kiskinai nagymagyorszagos poloban meg baseball sapkaban
Mondtam neki h szebb jovot de nem ertette
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jul 29 2014 09:26am
Quote (Vismajor @ Jul 29 2014 04:25pm)
Megyek itt helsinkiben a repteren, szembejon egy kiskinai nagymagyorszagos poloban meg baseball sapkaban
Mondtam neki h szebb jovot de nem ertette


azt kellett volna mondani, hogy kitartas a vegso gyozelemig
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 29 2014 09:26am
Quote (Vismajor @ Jul 29 2014 03:25pm)
Megyek itt helsinkiben a repteren, szembejon egy kiskinai nagymagyorszagos poloban meg baseball sapkaban
Mondtam neki h szebb jovot de nem ertette


miét nem küldted el a picsába
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jul 29 2014 09:28am
Quote (Vismajor @ 29 Jul 2014 17:25)
Megyek itt helsinkiben a repteren, szembejon egy kiskinai nagymagyorszagos poloban meg baseball sapkaban
Mondtam neki h szebb jovot de nem ertette


azért a jobbikos szórólapot odaadtad neki
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 29 2014 09:29am
www.twitch.tv/cavadrec

heroes of the storm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1334633473348334933505001Next
Closed New Topic New Poll