Quote (dotosport @ 29 Jul 2014 16:07)
lel mi régen jártunk cs-zni netcafeba, 240/óra volt anno

gecisok pénzt elbasztunk ott, de elég jó is volt

van egy masik hely ahol 100ft/ora, viszont ott szarabbak valamivel a gepek, de az meg nem szamitana annyira, viszont semmilyen systembeallitashoz nincs joga az embernek, szoval nem lehet kikapcsolni a mouse accelerationt, nem lehet cfgt hasznalni, mert ahhoz kene latni a rejtett mappakat, etc
meg ez 24/7, neha ha ugy jon meg a kedvem ottmaradok 11-fel12ig
This post was edited by SummertimeClothes on Jul 29 2014 08:11am