d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1334533463347334833495001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jul 29 2014 06:57am

vanek
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jul 29 2014 07:17am
Quote (NerfHydraDPS @ 29 Jul 2014 14:57)
http://i.imgur.com/zoWwZEO.jpg
vanek


ezen legalább látszik hogy direkt csinálja
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jul 29 2014 07:21am
kellene egy kis help

akarok csinálni egy új gmail címet, de azt írja ki, hogy


A Google nem tudta létrehozni a fiókját

Csak akkor lehet Google Fiókja, ha már elért egy bizonyos korhatárt. Az online gyermekbiztonsággal kapcsolatos további információkért látogassa meg a Szövetségi Kereskedelmi Bizottság (Federal Trade Commission) webhelyét.

valószínűleg egyszer rákérdezett hány éves vagyok és random adtam meg vmit, nem görgettem elég sokat...
át lehet ezt állítani vhol vagy csináljak másik gépről?
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 29 2014 07:23am
Quote (zsansaccount @ 29 Jul 2014 15:21)
kellene egy kis help

akarok csinálni egy új gmail címet, de azt írja ki, hogy


A Google nem tudta létrehozni a fiókját

Csak akkor lehet Google Fiókja, ha már elért egy bizonyos korhatárt. Az online gyermekbiztonsággal kapcsolatos további információkért látogassa meg a Szövetségi Kereskedelmi Bizottság (Federal Trade Commission) webhelyét.

valószínűleg egyszer rákérdezett hány éves vagyok és random adtam meg vmit, nem görgettem elég sokat...
át lehet ezt állítani vhol vagy csináljak másik gépről?


underage b&
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 29 2014 08:01am
Quote (tevetava @ 29 Jul 2014 12:46)
szarakszik a gepem, random leall, ha szetbaszodik mehetek netcafeba dotazni
kosz akos kosz szepen tenyleg


gyere)
meg teamspeak se kell ))
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 29 2014 08:02am
Quote (SummertimeClothes @ 29 Jul 2014 16:01)
gyere)
meg teamspeak se kell ))


mennyi pengő/h?
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 29 2014 08:05am
Quote (tevetava @ 29 Jul 2014 16:02)
mennyi pengő/h?


500
ha 10et veszel akkor 400 vagy ilyesmi
ha 25ot akkor 300
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 29 2014 08:06am
Quote (SummertimeClothes @ 29 Jul 2014 16:05)
500
ha 10et veszel akkor 400 vagy ilyesmi
ha 25ot akkor 300


mondjuk ez kurvadrága xd
egyszer lehet elnézek, kicsit unalmas néha itthonról egyedül dotozni
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 29 2014 08:07am
Quote (SummertimeClothes @ Jul 29 2014 04:05pm)
500
ha 10et veszel akkor 400 vagy ilyesmi
ha 25ot akkor 300


lel mi régen jártunk cs-zni netcafeba, 240/óra volt anno :D
gecisok pénzt elbasztunk ott, de elég jó is volt :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1334533463347334833495001Next
Closed New Topic New Poll