20:13 <+pspsps> jaja cs tod ez 1 gigás ami azt jeli h 10 gigás
20:15 <+pspsps> jaja nekem 100 megás van le fel is le is fel is XD 1 gigás 10xer ennyi uhogy 10 gigás cs nem jol irták
20:16 <+pspsps> az h most van 100 gigás az 1 gigás amúgy mert oan a szorzó száma ami lessz 1 gigás lessz cs ha át számod akk 10 gigás de mind1
20:17 <+pspsps> haver ki számolta 100 mega felett fog szedni XD
20:17 <+pspsps> 100 megát 1 mperc alatt szed le XD
20:17 <+pspsps> 1 perc alatt 600 mega XD
20:17 <+pspsps> kicsit nagy lessz XD
20:21 <+pspsps> giga bájt a mega bájt 1000 szorosa
20:21 <+Keembo> mi az elméleted arról, hogy a 4,7 gigás dvd lemezek valódi kapacitása csak 4,38 giga?
20:22 <+pspsps> jaja de csak a pluxosoké mert azok u vannak meg irva h csak ú lehet meg irni
20:22 <+Alki> és tudod mi az a gigabit?
20:22 <+pspsps> jaja a netnek a sebije
megvan a lvl56
This post was edited by Senee on Jul 28 2014 02:18pm