d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1334433453346334733485001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Jul 28 2014 01:12pm
Quote (Rawen @ 28 Jul 2014 20:11)
egy laza 15 perces slowpoke


write only mode sry
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jul 28 2014 01:19pm
Quote (ace07 @ Jul 28 2014 08:11pm)
emailben küld el a kindle accountodra és átkonvertálja neked kindle formatra:

http://www.amazon.com/gp/sendtokindle/email

/e ja látom ez nem a legjobb megoldás


sajnos mindegyik atalakito ugyanazt dobja ki

vegulis a pdf is hasznalhato csak korulmenyesebb mert nagyitgatni kell, gondoltam hatha van ilyen jolszervezett megoldas mas formatumra is
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 28 2014 02:07pm
20:13 <+pspsps> jaja cs tod ez 1 gigás ami azt jeli h 10 gigás
20:15 <+pspsps> jaja nekem 100 megás van le fel is le is fel is XD 1 gigás 10xer ennyi uhogy 10 gigás cs nem jol irták
20:16 <+pspsps> az h most van 100 gigás az 1 gigás amúgy mert oan a szorzó száma ami lessz 1 gigás lessz cs ha át számod akk 10 gigás de mind1
20:17 <+pspsps> haver ki számolta 100 mega felett fog szedni XD
20:17 <+pspsps> 100 megát 1 mperc alatt szed le XD
20:17 <+pspsps> 1 perc alatt 600 mega XD
20:17 <+pspsps> kicsit nagy lessz XD
20:21 <+pspsps> giga bájt a mega bájt 1000 szorosa
20:21 <+Keembo> mi az elméleted arról, hogy a 4,7 gigás dvd lemezek valódi kapacitása csak 4,38 giga?
20:22 <+pspsps> jaja de csak a pluxosoké mert azok u vannak meg irva h csak ú lehet meg irni
20:22 <+Alki> és tudod mi az a gigabit?
20:22 <+pspsps> jaja a netnek a sebije




megvan a lvl56



This post was edited by Senee on Jul 28 2014 02:18pm
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 28 2014 02:28pm
Quote (Senee @ Jul 28 2014 09:07pm)
20:13 <+pspsps> jaja cs tod ez 1 gigás ami azt jeli h 10 gigás
20:15 <+pspsps> jaja nekem 100 megás van le fel is le is fel is XD 1 gigás 10xer ennyi uhogy 10 gigás cs nem jol irták
20:16 <+pspsps> az h most van 100 gigás az 1 gigás amúgy mert oan a szorzó száma ami lessz 1 gigás lessz cs ha át számod akk 10 gigás de mind1
20:17 <+pspsps> haver ki számolta 100 mega felett fog szedni XD
20:17 <+pspsps> 100 megát 1 mperc alatt szed le XD
20:17 <+pspsps> 1 perc alatt 600 mega XD
20:17 <+pspsps> kicsit nagy lessz XD
20:21 <+pspsps> giga bájt a mega bájt 1000 szorosa
20:21 <+Keembo> mi az elméleted arról, hogy a 4,7 gigás dvd lemezek valódi kapacitása csak 4,38 giga?
20:22 <+pspsps> jaja de csak a pluxosoké mert azok u vannak meg irva h csak ú lehet meg irni
20:22 <+Alki> és tudod mi az a gigabit?
20:22 <+pspsps> jaja a netnek a sebije




megvan a lvl56

https://31.media.tumblr.com/b8a9d423aaec0ba9e11566ef0e528987/tumblr_n9f9c2P4Dr1sj01sgo1_500.jpg


fire red vagy leafgreen?

also bajcli ha itt lurkolsz akkor mond már meg hogy az x vagy y jó-e, vanmá 3dsem de még nincs meg

This post was edited by anyd on Jul 28 2014 02:29pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 28 2014 04:13pm
Quote (anyd @ Jul 28 2014 08:28pm)
fire red vagy leafgreen?


nemtom ezt csak ugy linkeltem tumblirol





aludni kéne mert holnap melo :c
de nincs kedvem

faszt akarok verni egész életemben
miért nem lehet választani, hogy produktiv akarsz e lenni vagy nem
ugyis annyi hülye él a világon igy is böven lenne aki produktiv akar lenni
igazán lehetne választani én csak wowozni akarok fasz se akarja a ffél életét munkával tölteni
munka banszki én nem akarok igy megöregedni
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 28 2014 05:03pm
Quote (anyd @ 28 Jul 2014 22:28)
fire red vagy leafgreen?

also bajcli ha itt lurkolsz akkor mond már meg hogy az x vagy y jó-e, vanmá 3dsem de még nincs meg


nem vettem meg, elo se vettem a DSemet x ideje... :F

mondjuk nekem nemis 3ds van
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 29 2014 04:46am
szarakszik a gepem, random leall, ha szetbaszodik mehetek netcafeba dotazni
kosz akos kosz szepen tenyleg
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 29 2014 04:48am
Quote (tevetava @ Jul 29 2014 10:46am)
szarakszik a gepem, random leall, ha szetbaszodik mehetek netcafeba dotazni
kosz akos kosz szepen tenyleg


vagy inkább kezdhetnél valamit az életeddel
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jul 29 2014 05:00am
Quote (tevetava @ Jul 29 2014 12:46pm)
szarakszik a gepem, random leall, ha szetbaszodik mehetek netcafeba dotazni
kosz akos kosz szepen tenyleg


kitakaritani/ujrarakni?


Quote (Senee @ Jul 29 2014 12:48pm)
vagy inkább kezdhetnél valamit az életeddel


lold
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 29 2014 05:02am
Quote (cowding @ 29 Jul 2014 13:00)
kitakaritani/ujrarakni?




lold


kitakarítás sanszos, újrarakni nagyon nincs kedvem, de lehet az is kell, mert már nagyon rég nem volt
igazából ez ilyen visszatérő probléma, ha kicseréltem a tápkábelt/elosztót, akkor egy ideig nem csinálta..
Go Back To Magyar Topic List
Prev1334433453346334733485001Next
Closed New Topic New Poll