d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1334233433344334533465001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 28 2014 10:58am
Quote (sylke @ Jul 28 2014 05:53pm)
csak a gyogyszer beszél belöled petike


nevetek
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jul 28 2014 11:00am
Quote (sylke @ Jul 28 2014 04:53pm)
csak a gyogyszer beszél belöled petike


:DD
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jul 28 2014 11:06am
én rájöttem, ez a tüskésvanek tuti söndör
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 28 2014 11:07am
Quote (Ghostmasterq @ 28 Jul 2014 19:06)
én rájöttem, ez a tüskésvanek tuti söndör


nowai
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 28 2014 11:07am
Quote (AngryBug @ 28 Jul 2014 19:00)
:DD


belőled már nem
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jul 28 2014 11:09am
Quote (Rawen @ 28 Jul 2014 18:07)
nowai


én kizártnak tartom, hogy valaki tényleg ennyire teljesen retard legyen, tuti, hogy troll(meg multi)
meg az Garfield comic is volt söndör régi sigje, mondjuk ez véletlen lehet
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 28 2014 11:11am
Quote (Ghostmasterq @ 28 Jul 2014 19:09)
én kizártnak tartom, hogy valaki tényleg ennyire teljesen retard legyen, tuti, hogy troll(meg multi)
meg az Garfield comic is volt söndör régi sigje, mondjuk ez véletlen lehet


ofc troll, eddig is tudtuk, valami retardált régebbről de ez nem söndör
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jul 28 2014 11:11am
Quote (RRC @ Jul 28 2014 05:07pm)
belőled már nem


Peti, átmentél full retardba, nem tudom mióta
itt nem volt veled senkinek semmi baja, de egy pár hónapja nem tudom mi a fasz lett veled
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 28 2014 11:12am
Quote (AngryBug @ 28 Jul 2014 19:11)
Peti, átmentél full retardba, nem tudom mióta
itt nem volt veled senkinek semmi baja, de egy pár hónapja nem tudom mi a fasz lett veled


depressziós, gyógyszert szed
egy ideje már elejtett pár postot erről, kb fél éve folyamatosan
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jul 28 2014 11:15am
Quote (tevetava @ Jul 28 2014 05:12pm)
depressziós, gyógyszert szed
egy ideje már elejtett pár postot erről, kb fél éve folyamatosan


hat nemtudom.. errol en nem tudtam, enis depresszios voltam/vagyok.. de inkabb mar nem írok semmit

This post was edited by AngryBug on Jul 28 2014 11:15am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1334233433344334533465001Next
Closed New Topic New Poll