d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1334033413342334333445001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 28 2014 10:21am
Quote (Rawen @ Jul 28 2014 05:19pm)
lassan rrc is ilyen vanek szintre jut, csak random beleköt mindenkibe


már rég vanek szinten van. amíg vanek minket másol, addig rrc vaneket, vannak bajok

Quote (RRC @ Jul 28 2014 05:19pm)
nem is akarok veled találkozni, mert valamin felidegesited magad és megkéselsz vagy belöksz az autók alá amikor nem figyelek


igen
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 28 2014 10:24am
tfw:



szerintem egyelőre így hagyom, unalmas már ez a késes gyerek ^^
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 28 2014 10:25am
1337
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jul 28 2014 10:31am
Quote (RRC @ Jul 28 2014 04:19pm)
nem is akarok veled találkozni, mert valamin felidegesited magad és megkéselsz vagy belöksz az autók alá amikor nem figyelek


:D mi a fasz, te próbálod állandóan provokálni őt
irl mesh teljesen normalis, én kétlem hogy ilyet tenne /barkivel, barmilyen helyzetben/
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 28 2014 10:31am
Quote (AngryBug @ Jul 28 2014 06:31pm)
:D mi a fasz, te próbálod állandóan provokálni őt
irl mesh teljesen normalis, én kétlem hogy ilyet tenne /barkivel, barmilyen helyzetben/


XD
ja
En is ketlem
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jul 28 2014 10:32am
Quote (putincykavodka @ Jul 28 2014 04:31pm)
XD
ja
En is ketlem


amugy komolyan vártam a postod : DDD
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 28 2014 10:34am
Quote (AngryBug @ Jul 28 2014 05:31pm)
:D mi a fasz, te próbálod állandóan provokálni őt
irl mesh teljesen normalis, én kétlem hogy ilyet tenne /barkivel, barmilyen helyzetben/


>sigem
>teljesen normális

lehet, hogy azon a napon amíg veletek volt visszafogta magát, hogy ne égjen be, erre nem gondoltál?

This post was edited by TuskesVanek on Jul 28 2014 10:34am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 28 2014 10:34am
Quote (AngryBug @ 28 Jul 2014 18:31)
:D mi a fasz, te próbálod állandóan provokálni őt
irl mesh teljesen normalis, én kétlem hogy ilyet tenne /barkivel, barmilyen helyzetben/


társaságban nyilván próbálta magát fékezni, gyakorlott bünöző
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 28 2014 10:35am
Quote (putincykavodka @ Jul 28 2014 05:31pm)
XD
ja
En is ketlem


veled se tettem, csak el lett túlozva az egész mert pár fogyatékos ezen ugrál. ebbe természetesen teis beleszámítasz, de én megértem hogy nagy esemény volt az egyébként unalmas életedben és más róla a perspektívád


Quote (TuskesVanek @ Jul 28 2014 05:24pm)
tfw:

http://i.imgur.com/Bh7kCm0.jpg

szerintem egyelőre így hagyom, unalmas már ez a késes gyerek ^^


izi :)

köszi a wint :)

nagyon :) szeretek :) ownolni :) istenem :) miért :) ilyen :) jo :) ownolni? :)

ja és

:)
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jul 28 2014 10:37am
Quote (TuskesVanek @ Jul 28 2014 04:34pm)
>sigem
>teljesen normális

lehet, hogy azon a napon amíg veletek volt visszafogta magát, hogy ne égjen be, erre nem gondoltál?


persze
teljesen természetes.
végülis az alkohol zöld kombó nem hozná ki az emberből :XD

semmi nem volt vele a subvelencén, vagy ami ennek még csak jelét mutatta volna
eleg szanalmas mar amit levágtok.

This post was edited by AngryBug on Jul 28 2014 10:38am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1334033413342334333445001Next
Closed New Topic New Poll