Quote (RRC @ Jul 28 2014 05:13pm)
ahhoz túlságosan aggressziv vagy
igen te ezt tudhatod, hiszen számtalanszor találkoztunk már, ÉS RICI IS EZTMONDTA! inkább kérdezz meg valaki olyat aki találkozott már velem és értelmes ember is
miért próbálsz kötözködni mindenhol ha ennyire buta vagy?
Quote (Rawen @ Jul 28 2014 05:14pm)
amikor volt akkor is állandóan levetted, hogy visszaírj seneenek meg a többi tardnak
és akkor most sírni fogsz vag ymivan? miért kell ezt 20x leírnod?
This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jul 28 2014 10:18am