d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1333933403341334233435001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 28 2014 10:12am
Quote (Nerz8 @ Jul 28 2014 04:51pm)
miért nem blokkoljátok vaneket


adj postblockert és blokkolom esküszöm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 28 2014 10:13am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 28 Jul 2014 18:12)
adj postblockert és blokkolom esküszöm


ahhoz túlságosan aggressziv vagy
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jul 28 2014 10:14am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 28 Jul 2014 17:12)
adj postblockert és blokkolom esküszöm


ideje tűzrókára váltani
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jul 28 2014 10:14am
1337
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 28 2014 10:14am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 28 Jul 2014 18:12)
adj postblockert és blokkolom esküszöm


amikor volt akkor is állandóan levetted, hogy visszaírj seneenek meg a többi tardnak
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 28 2014 10:14am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 28 2014 05:12pm)
adj postblockert és blokkolom esküszöm


hányszor írtam már, hogy van működő postblockerem, de te inkább ragelsz, minthogy elfogadd
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 28 2014 10:18am
Quote (RRC @ Jul 28 2014 05:13pm)
ahhoz túlságosan aggressziv vagy


igen te ezt tudhatod, hiszen számtalanszor találkoztunk már, ÉS RICI IS EZTMONDTA! inkább kérdezz meg valaki olyat aki találkozott már velem és értelmes ember is

miért próbálsz kötözködni mindenhol ha ennyire buta vagy?

Quote (Rawen @ Jul 28 2014 05:14pm)
amikor volt akkor is állandóan levetted, hogy visszaírj seneenek meg a többi tardnak


és akkor most sírni fogsz vag ymivan? miért kell ezt 20x leírnod?

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jul 28 2014 10:18am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 28 2014 10:19am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 28 Jul 2014 18:18)
igen te ezt tudhatod, hiszen számtalanszor találkoztunk már, ÉS RICI IS EZTMONDTA! inkább kérdezz meg valaki olyat aki találkozott már velem és értelmes ember is

miért próbálsz kötözködni mindenhol ha ennyire buta vagy?


lassan rrc is ilyen vanek szintre jut, csak random beleköt mindenkibe
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 28 2014 10:19am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 28 Jul 2014 18:18)
igen te ezt tudhatod, hiszen számtalanszor találkoztunk már, ÉS RICI IS EZTMONDTA! inkább kérdezz meg valaki olyat aki találkozott már velem és értelmes ember is

miért próbálsz kötözködni mindenhol ha ennyire buta vagy?



és akkor most sírni fogsz vag ymivan? miért kell ezt 20x leírnod?


nem is akarok veled találkozni, mert valamin felidegesited magad és megkéselsz vagy belöksz az autók alá amikor nem figyelek
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 28 2014 10:19am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 28 Jul 2014 18:18)
igen te ezt tudhatod, hiszen számtalanszor találkoztunk már, ÉS RICI IS EZTMONDTA! inkább kérdezz meg valaki olyat aki találkozott már velem és értelmes ember is

miért próbálsz kötözködni mindenhol ha ennyire buta vagy?



és akkor most sírni fogsz vag ymivan? miért kell ezt 20x leírnod?


már sírok
Go Back To Magyar Topic List
Prev1333933403341334233435001Next
Closed New Topic New Poll