szeretnék avát és vagy hozzáillő siget, vagy megvenni hozzá inyourface hunsubsigjét
balfasz vagyok, nemtom megcsinálni magamnak.
gecijót szeretnék
nem szeretném ha túl csicsás lenne, alapvetően minimal dolgok jobban tetszenek
ha nem veszik meg / nem kérik el injórfésztől legalább 20an a hunsub siget akkor ofc sajátot szeretnék rajta a nevemmel, de utálom a comic sansot

ez meg a kép amiből szeretném hogy készüljön, sajnos nincs jobb minőségben.
100fg-t tudok rá szánni, meg sok-sok köszönömöt