d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1333334335336337440Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Feb 11 2011 05:33am
csináltam egy pár ilyen dotás avát a múltkori képből



4: http://img14.imageshack.us/img14/1927/dotaava1.jpg

használhatja akinek tetszik

This post was edited by Epiphone on Feb 11 2011 05:36am
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Feb 11 2011 06:02am
Quote (Ghostmasterq @ 8 Feb 2011 00:05)
Ha nem szeretném ennyire az avámat (igaz,zizi?),akkor lefizetném Olit,hogy had használhassam én is ezt
http://img819.imageshack.us/img819/8996/horeyshitsocute.jpg
ANNYIRA ARANYOS


Ja, király ez is, de már filózok hogy milyen legyen a kövi
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Feb 11 2011 08:11am
Ha valaki ráérne, csinálna nekem egy Heroes 3-as siget? Ne legyen annyira bonyolult, és preferálnám ha esetleg a háttérbe lenne egy necro vár.

Offer fg, és egy big thx.

Gold: 1.77

van még ahonnan ez jött ^^
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Feb 11 2011 09:01am
szeretnék avát és vagy hozzáillő siget, vagy megvenni hozzá inyourface hunsubsigjét

balfasz vagyok, nemtom megcsinálni magamnak.

gecijót szeretnék

nem szeretném ha túl csicsás lenne, alapvetően minimal dolgok jobban tetszenek

ha nem veszik meg / nem kérik el injórfésztől legalább 20an a hunsub siget akkor ofc sajátot szeretnék rajta a nevemmel, de utálom a comic sansot



ez meg a kép amiből szeretném hogy készüljön, sajnos nincs jobb minőségben.

100fg-t tudok rá szánni, meg sok-sok köszönömöt
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Feb 11 2011 09:03am
Quote (bbaallaaggee @ 11 Feb 2011 17:01)
szeretnék avát és vagy hozzáillő siget, vagy megvenni hozzá inyourface hunsubsigjét

balfasz vagyok, nemtom megcsinálni magamnak.

gecijót szeretnék

nem szeretném ha túl csicsás lenne, alapvetően minimal dolgok jobban tetszenek

ha nem veszik meg / nem kérik el injórfésztől legalább 20an a hunsub siget akkor ofc sajátot szeretnék rajta a nevemmel, de utálom a comic sansot

http://img190.imageshack.us/img190/6572/brianmolkoi.jpg

ez meg a kép amiből szeretném hogy készüljön, sajnos nincs jobb minőségben.

100fg-t tudok rá szánni, meg sok-sok köszönömöt

felejtsd el ebből a minőségből :/
ja és ezt a siget az használja aki akarja
mármint a hunsubosat
azért készült

This post was edited by Namechange on Feb 11 2011 09:04am
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Feb 11 2011 09:05am
Quote (Namechange @ 11 Feb 2011 17:03)
felejtsd el ebből a minőségből :/
ja és ezt a siget az használja aki akarja
mármint a hunsubosat
azért készült


vágom hogy kurvaszar minőség, de sajnos tényleg nincs jobb. Ez a kép nekem tetszik, de nem ragaszkodom hozzá 10 körömmel, csak a stílus legyen valami ilyesmi. Bene pl gecijókat rajzol, az nagyon bejövős lenne. siget pedig elmentettem, majd ha lesz méltó avám, akkor kiteszem alá, köszi :)
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Feb 11 2011 09:06am
Quote (Namechange @ Feb 11 2011 05:03pm)
felejtsd el ebből a minőségből :/
ja és ezt a siget az használja aki akarja
mármint a hunsubosat
azért készült


:hug:
még a hunsub linket is belebaszom

Quote (bbaallaaggee @ Feb 11 2011 05:05pm)
vágom hogy kurvaszar minőség, de sajnos tényleg nincs jobb. Ez a kép nekem tetszik, de nem ragaszkodom hozzá 10 körömmel, csak a stílus legyen valami ilyesmi. Bene pl gecijókat rajzol, az nagyon bejövős lenne. siget pedig elmentettem, majd ha lesz méltó avám, akkor kiteszem alá, köszi :)


avát fogok neked csinálni

This post was edited by Epiphone on Feb 11 2011 09:09am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 11 2011 09:12am
Quote (bbaallaaggee @ 11 Feb 2011 16:01)
szeretnék avát és vagy hozzáillő siget, vagy megvenni hozzá inyourface hunsubsigjét

balfasz vagyok, nemtom megcsinálni magamnak.

gecijót szeretnék

nem szeretném ha túl csicsás lenne, alapvetően minimal dolgok jobban tetszenek

ha nem veszik meg / nem kérik el injórfésztől legalább 20an a hunsub siget akkor ofc sajátot szeretnék rajta a nevemmel, de utálom a comic sansot

http://img190.imageshack.us/img190/6572/brianmolkoi.jpg

ez meg a kép amiből szeretném hogy készüljön, sajnos nincs jobb minőségben.

100fg-t tudok rá szánni, meg sok-sok köszönömöt


imo a minőséget simán meglehet rajta csinálni, csak átkell satírozni feketével az embert rajta meg hasonlók.
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Feb 11 2011 09:13am
Quote (Cpt_Ghost @ 11 Feb 2011 17:12)
imo a minőséget simán meglehet rajta csinálni, csak átkell satírozni feketével az embert rajta meg hasonlók.


jó de én már ehhez is kevés vagyok:D
amúgy bár nem akarok csicsásat, szeretnék valami szép siget, nem csak feljavított minőségű képre rábaszni a nevem:)
de ehhez is kevés vagyok:(
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 11 2011 09:26am
Quote (Namechange @ Feb 11 2011 03:03pm)
felejtsd el ebből a minőségből :/
ja és ezt a siget az használja aki akarja
mármint a hunsubosat
azért készült


én vagyok a b :wub: de édes vagy
Go Back To Magyar Topic List
Prev1333334335336337440Next
Closed New Topic New Poll