d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev13333343353363374114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,477
Joined: Dec 19 2006
Gold: 568.00
Aug 31 2009 12:02pm
Quote (sondor @ Mon, Aug 31 2009, 05:59pm)
lehet amikor a vilagkö megsemisult akkor egy gonoszszilankja beleallt mondjuk tyraelbe  es ö lesz a fögeci :D


a világkőnek van gonosz szilánkja?
én azt olvastam h az védte sanctuaryt a gonosztól :huh:

This post was edited by born2fxxk on Aug 31 2009 12:02pm
Banned
Posts: 21,055
Joined: May 29 2007
Gold: 0.00
Warn: 80%
Aug 31 2009 12:03pm
Quote (born2fxxk @ Mon, Aug 31 2009, 06:02pm)
a világkőnek van gonosz szilánkja?
én azt olvastam h az védte sanctuaryt a gonosztól  :huh:


lehet h baal lélekköve megszennyezte :D
Member
Posts: 7,477
Joined: Dec 19 2006
Gold: 568.00
Aug 31 2009 12:05pm
Quote (sondor @ Mon, Aug 31 2009, 06:03pm)
lehet h baal lélekköve megszennyezte :D


jah tényleg, hisz megfertőzte mielőtt megöltük, tyrael ezért pusztította el
Banned
Posts: 21,055
Joined: May 29 2007
Gold: 0.00
Warn: 80%
Aug 31 2009 12:06pm
Quote (born2fxxk @ Mon, Aug 31 2009, 06:05pm)
jah tényleg, hisz megfertőzte mielőtt megöltük, tyrael ezért pusztította el


!!!!!!
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Aug 31 2009 12:12pm
Quote (shinn @ Mon, 31 Aug 2009, 19:58)
Szerintem meg Diablot visszacsempészik valahogy.. Blizzard nagyon otthon van a történetek csavarásában. :P

Abból kiindulva, hogy a gonoszt úgysem lehet elpusztítani, max.  a D2-es szereplésünkkel elűztük a világunkból vagy valami ilyesmit is el tudok képzelni. :)

De mindenképpen jó lesz, bár kicsit aggódom az 5. játszható karakter miatt. Még egyik sem olyan, hogy "húbazdmegnekemkellegyilyen..:O"


szerintem vmi rogue szerűség lesz
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 31 2009 12:14pm
Quote (hedgehogsword @ Mon, Aug 31 2009, 07:12pm)
szerintem vmi rogue szerűség lesz


az mondjuk volt első két részben is

én vmi bukott angyalra számítok ami átveszi a paladin helyét
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 31 2009 12:16pm
Quote (hedgehogsword @ Mon, 31 Aug 2009, 20:12)
szerintem vmi rogue szerűség lesz


sztem is mivel meg nincs tavolsagi fizikai sebzest hasznalo karakter es az alap egy ilyen jatekban mint a varazslo, a hentes kopasz alladek, a halottas csontos summongato, ezek mind allapkarik csak a korites es a kontos modosul picit...
,

Quote (beni @ Mon, 31 Aug 2009, 20:14)
az mondjuk volt első két részben is

én vmi bukott angyalra számítok ami átveszi a paladin helyét


jah meg a szent lovag is alapkari ilyen jatekokban...

This post was edited by CyberPunk666 on Aug 31 2009 12:18pm
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Aug 31 2009 12:20pm
Quote (CyberPunk666 @ Mon, 31 Aug 2009, 20:16)
sztem is mivel meg nincs tavolsagi fizikai sebzest hasznalo karakter es az alap egy ilyen jatekban mint a varazslo, a hentes kopasz alladek, a halottas csontos summongato, ezek mind allapkarik csak a korites es a kontos modosul picit...
,



jah meg a szent lovag is alapkari ilyen jatekokban...


ahelyett ott a monk ha nezted videot csomo helyen ilyen holy-style skilleket hasznal
Member
Posts: 7,477
Joined: Dec 19 2006
Gold: 568.00
Aug 31 2009 12:20pm
Quote (hedgehogsword @ Mon, Aug 31 2009, 06:20pm)
ahelyett ott a monk ha nezted videot csomo helyen ilyen holy-style skilleket hasznal


de akkor sincs meg benne sztem az a palás feeling
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 31 2009 12:20pm
Quote (hedgehogsword @ Mon, 31 Aug 2009, 20:20)
ahelyett ott a monk ha nezted videot csomo helyen ilyen holy-style skilleket hasznal


mondom h ezek lesznek csak a nevuk es a kinezetuk a kerdes.
Go Back To Magyar Topic List
Prev13333343353363374114Next
Closed New Topic New Poll