d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo-s Segítségek > Baalrun, Húzás, Formulák, Quest, Perm...
Prev1333334335336337353Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
Sep 9 2009 11:25am
mf kérdés:
ha switchben alibaba+rhyme van orbernél akkor
az az mf érték számít amikor ellövöm az orbot vagy ami
éppen bent van amikor hal mefi?
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Sep 9 2009 11:26am
amikor meghal

This post was edited by Vharimatras on Sep 9 2009 11:27am
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Sep 9 2009 11:26am
Quote (kriza @ Wed, 9 Sep 2009, 19:25)
mf kérdés:
ha switchben alibaba+rhyme van orbernél akkor
az az mf érték számít amikor ellövöm az orbot vagy ami
éppen bent van amikor hal mefi?


az szamit h mefi halalakor mi van rajtad, szoval az utobbi
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Sep 9 2009 11:26am
Quote (kriza @ Wed, Sep 9 2009, 05:25pm)
mf kérdés:
ha switchben alibaba+rhyme van orbernél akkor
az az mf érték számít amikor ellövöm az orbot vagy ami
éppen bent van amikor hal mefi?


azthiszem ami bentvan épp
or not?
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
Sep 9 2009 11:26am
Quote (Vharimatras @ Wed, 9 Sep 2009, 19:26)
amikor meghal


ty
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Sep 9 2009 11:27am


oh hi guys
Member
Posts: 17,824
Joined: Oct 21 2006
Gold: 1,185.00
Sep 11 2009 02:08am
Jsps kerdes. Hallottam valami olyat, hogy Mr. Paul, ha latja valakirol, hogy shopot uzemeltet, vagy dupeol egyertelmuen, akkor azt bannolja. Ez tenyleg igy van, mert EUSCNLen mar kezd elfajulni a dolog, mar mindent arulnak ezek :S
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Sep 11 2009 02:48am
Quote (humanbeing @ Fri, Sep 11 2009, 08:08am)
Jsps kerdes. Hallottam valami olyat, hogy Mr. Paul, ha latja valakirol, hogy shopot uzemeltet, vagy dupeol egyertelmuen, akkor azt bannolja. Ez tenyleg igy van, mert EUSCNLen mar kezd elfajulni a dolog, mar mindent arulnak ezek :S


dunno
de a jewel shopokat ne banolja
Member
Posts: 17,824
Joined: Oct 21 2006
Gold: 1,185.00
Sep 11 2009 03:03am
Quote (inURFace @ Fri, 11 Sep 2009, 09:48)
dunno
de a jewel shopokat ne banolja


de mar 1.08 itemeket, annit, 3/20/20at meg mindent, amit erdemes dupeolnak. Ez mar szerintem pofatlansag..
Member
Posts: 808
Joined: Dec 3 2007
Gold: 8.60
Sep 11 2009 03:05am
Quote (humanbeing @ Fri, Sep 11 2009, 10:03am)
de mar 1.08 itemeket, annit, 3/20/20at meg mindent, amit erdemes dupeolnak. Ez mar szerintem pofatlansag..


ha csak legit itemek lennének akkor lenne 3 anni és 2 enigma egy ladderben.
könnyen ki tudod küszöbölni ha poofot, ne vegyél perf itemeket
Go Back To Magyar Topic List
Prev1333334335336337353Next
Closed New Topic New Poll