Quote (bamboo @ 28 Jul 2014 17:47)
muszáj volt telót újítani, kurvára nem volt időm körbenézni h milyet kéne, annyit mondtam az ügyintéző faszinak h android legyen microSD bővíthetőséggel, meg legyen viszonylag óccsó. eljöttem végül egy galaxy ace3-al (2éves hűség 1210FT havonta)
iso opinions
jól átbasztak