d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1333633373338333933405001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Jul 27 2014 11:14am
Quote (TresholdOfUniverse @ 27 Jul 2014 16:15)
valaki mondjon man egy jo helyet ahol erdemes ebookokat vadaszni, nyilvan fizetni nem szeretnek erte

foleg nehany utikalauzt probalok osszevadaszni kindlere, de eddig keves sikerrel, a legfontosabb talan ez lenne:

http://www.scribd.com/read/227141910/Lonely-Planet-Mongolia


http://ebookbrowsee.net/
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 27 2014 11:17am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 27 2014 03:24pm)
http://4.ii.gl/wMn9tDdI.png


wat


az a negyedik, np
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 27 2014 12:14pm
Quote (Senee @ Jul 27 2014 06:17pm)
az a negyedik, np


nemis azért írtam, hanem a büdös paraszt miatt
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 27 2014 12:37pm
Quote (fahrii @ Jul 27 2014 03:14pm)
Havi +500 ftt meger nekem ez a dijcsomagvaltas?

MozaikXS -> Music XS (bar lehet s nem xs, lényegtelen)

+300 mb net
+ingyenes spotify prémium
+2 gb spotifyre leforgalmazhato net
+3 számot ingyen hivhatok mostantól, mivel többé eddig se hívtam igy kb teljesen fölösleges h lebeszelheto a teljes havidíj

Szal most a spotifYert fizetnek havi +500at, csak nemtom meget e ez nekem ekkora kiadást.


a music csomagok szerintem vilagbajnokok, de az XS-hez kell ervenyes felsooktatasi jogviszonyt igazolni, mivel diakcsomag. diakodat vidd magaddal
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 27 2014 12:45pm
Quote (fahrii @ 27 Jul 2014 17:14)
Havi +500 ftt meger nekem ez a dijcsomagvaltas?

MozaikXS -> Music XS (bar lehet s nem xs, lényegtelen)

+300 mb net
+ingyenes spotify prémium
+2 gb spotifyre leforgalmazhato net
+3 számot ingyen hivhatok mostantól, mivel többé eddig se hívtam igy kb teljesen fölösleges h lebeszelheto a teljes havidíj

Szal most a spotifYert fizetnek havi +500at, csak nemtom meget e ez nekem ekkora kiadást.


ha jól tudom nem nagyon hallgatsz zenét, szóval nem
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 27 2014 12:55pm
Quote (RRC @ 27 Jul 2014 19:45)
ha jól tudom nem nagyon hallgatsz zenét, szóval nem


mostanában szoktam, 2 gb mire elég
kb 7-800 szám nem?

Quote (Eoghan @ 27 Jul 2014 19:37)
a music csomagok szerintem vilagbajnokok, de az XS-hez kell ervenyes felsooktatasi jogviszonyt igazolni, mivel diakcsomag. diakodat vidd magaddal


ja láttam, de az nemgond
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 27 2014 12:58pm
Quote (fahrii @ 27 Jul 2014 20:55)
mostanában szoktam, 2 gb mire elég
kb 7-800 szám nem?



ja láttam, de az nemgond


hát nemtom, elég sokat elvisz, én mondjuk csak edzés közben szoktam hallgatni telón

majd megnézem neked ha feltöltött mennyit fogyaszt
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 27 2014 01:14pm
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 27 2014 04:22pm
Soob hamarosan nulla 0 k ezer szazalek % warnon leszek
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 27 2014 04:31pm
Quote (putincykavodka @ 28 Jul 2014 00:22)
Soob hamarosan nulla 0 k ezer szazalek % warnon leszek


aztán reportollak multinak
Go Back To Magyar Topic List
Prev1333633373338333933405001Next
Closed New Topic New Poll