Quote (RRC @ 27 Jul 2014 19:45)
ha jól tudom nem nagyon hallgatsz zenét, szóval nem
mostanában szoktam, 2 gb mire elég
kb 7-800 szám nem?
Quote (Eoghan @ 27 Jul 2014 19:37)
a music csomagok szerintem vilagbajnokok, de az XS-hez kell ervenyes felsooktatasi jogviszonyt igazolni, mivel diakcsomag. diakodat vidd magaddal
ja láttam, de az nemgond