d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1333533363337333833395001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jul 27 2014 04:25am
megnéztem a videoit.. wtf

Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 27 2014 06:31am
twitch.tv/cavadrec

wolf among us ep 1.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 27 2014 08:37am
3ik-on röhögök


Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 27 2014 09:14am
Havi +500 ftt meger nekem ez a dijcsomagvaltas?

MozaikXS -> Music XS (bar lehet s nem xs, lényegtelen)

+300 mb net
+ingyenes spotify prémium
+2 gb spotifyre leforgalmazhato net
+3 számot ingyen hivhatok mostantól, mivel többé eddig se hívtam igy kb teljesen fölösleges h lebeszelheto a teljes havidíj

Szal most a spotifYert fizetnek havi +500at, csak nemtom meget e ez nekem ekkora kiadást.

This post was edited by fahrii on Jul 27 2014 09:15am
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 27 2014 09:15am
Quote (fahrii @ Jul 27 2014 05:14pm)
Havi +500 ftt meger nekem ez a dijcsomagvaltas?

MozaikXS -> Music XS

+300 mb net
+ingyenes spotify prémium
+2 gb spotifyre leforgalmazhato net
+3 számot ingyen hivhatok mostantól, mivel többé eddig se hívtam igy kb teljesen fölösleges h lebeszelheto a teljes havidíj


asszem nekem is mozaik xs vagy s volt, de kb. az a legszarabb csomag, ami létezik, már elő se lehet rá fizetni, olyan elavult szar
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jul 27 2014 09:15am
valaki mondjon man egy jo helyet ahol erdemes ebookokat vadaszni, nyilvan fizetni nem szeretnek erte

foleg nehany utikalauzt probalok osszevadaszni kindlere, de eddig keves sikerrel, a legfontosabb talan ez lenne:

http://www.scribd.com/read/227141910/Lonely-Planet-Mongolia

Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 27 2014 09:20am
Quote (TresholdOfUniverse @ 27 Jul 2014 17:15)
valaki mondjon man egy jo helyet ahol erdemes ebookokat vadaszni, nyilvan fizetni nem szeretnek erte

foleg nehany utikalauzt probalok osszevadaszni kindlere, de eddig keves sikerrel, a legfontosabb talan ez lenne:

http://www.scribd.com/read/227141910/Lonely-Planet-Mongolia


libgen
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 27 2014 09:24am
Quote (Senee @ Jul 27 2014 03:37pm)
3ik-on röhögök


http://www.youtube.com/watch?v=u51LgDbf9a8





wat
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 27 2014 10:46am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 27 Jul 2014 17:24)
http://4.ii.gl/wMn9tDdI.png


wat


budos paraszt
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jul 27 2014 11:12am
Quote (Senee @ 27 Jul 2014 15:37)
3ik-on röhögök


http://www.youtube.com/watch?v=u51LgDbf9a8


Go Back To Magyar Topic List
Prev1333533363337333833395001Next
Closed New Topic New Poll