Quote (bamboo @ Aug 17 2015 10:02pm)
találtam egy rendszámtáblát este 8körül, épp kispesten csónakáztam
leadjam a kékeknél v postoljam facebokra?
én fel se szedtem volna
nem jutsz tőle előrébb
:XD
de btw leadod a rendőrségen akkor ők meg az okmányirodára továbbítják; oda kerülnek a talált rendszámtáblák