Quote (Epiphone @ Feb 10 2011 03:08pm)
rég csináltam már siget
http://img13.imageshack.us/img13/9523/emoszarepiphone1.jpg
http://img232.imageshack.us/img232/6237/emoszarepiphone2.jpg
http://img153.imageshack.us/img153/2131/emoszarepiphone3.jpg
szar fos emós stock, de azért iso vélemény
most kivételesen jó kedvembe vagyok, úgyhogy úgy gondoltam, hogy mondok valami okosat, de ez most tényleg nagyon nem tetszik
This post was edited by xGurke on Feb 10 2011 02:34pm